Araç Kredisi

Otomobil günümüzde herkesin ihtiyaç duyduğu bir ulaşım aracıdır. Özellikle son dönem yaşadığımız sağlık sorunları sebebiyle toplu taşımadan uzak durmak için tüm ailelerin neredeyse zorunlu ihtiyacı haline gelmiştir. 
 
Bireysel ihtiyaç kredisine göre daha esnek koşullara sahip olan taşıt kredisini kullanarak hayal ettiğiniz, ihtiyaç duyduğunuz otomobile sahip olabilirsiniz.
 Taşıt kredisi için gereken şartlar nelerdir ?
Alacağınız aracın 0 – 8 yaş aralığında olması,
Peşinat ( Araç marka, modeline göre değişiklik göstermektedir. )
Belgeli bir gelirinizin bulunması,
Araç rehni,
 
araç kredisi

Araç bedelinin 50.000 TL ye kadar olan kısmının %70’i, 50.000 TL üzerindeki kısmı için %50 oranında kredi kullanabilirsiniz. 
Örneğin ; 150.000 TL ye bir 0 araç alacaksanız. 50.000 TL lik kısım için 35.000 TL, kalan 100.000 TL lik kısım için 50.000 TL kredi baz alınacaktır. Bu araç için 85.000 TL tutarın kredi kullanabilirsiniz.
Taşıt kredisi kullanımı sonrasında, krediyi kullandığınız kuruluş tarafında aracınıza kredi borcu kapatılana kadar rehin konulmaktadır. 
Hiperaktif Kredi tarafından sunulan SKS raporundan faydalanarak, hangi tutarda araç kredisi kullanabileceğinizi, hangi fiyatta araca ulaşmanın sizin için daha kolay olacağını öğrenebilirsiniz. 
Örneğin ; 150.000 TL lik bir araç kredisi kullanmak istiyorsunuz. Bu tutarın sizin için uygun olup olmadığını öğrenmek için SKS raporundan faydalanmanız sonrasında, aslında 200.000 TL lik bir araç alabilecek finansal altyapıya sahip olduğunuzu görebilirsiniz. 

Başvuru Formu

Bu formu doldurarak Gizlilik politikası koşullarını kabul ettiğimi beyan ederim.
Bu formu doldurarak KVKK koşullarını kabul ettiğimi beyan ederim.
Başvuru Yap