Borç Kapama Kredisi

Borç Kapama Kredisi Almak İçin Ne Yapmak Gerekir? Borç Kapama Kredisi Almak İçin Ne Yapmak Gerekir? https://hiperaktifkredi.com/gizlilik-politikasi/ https://hiperaktifkredi.com/borc-kapama-kredisi/

İhtiyaç kredisi seçenekleri arasında yer alan borç kapatma kredisi tüm kredi ve kredi kartı borçlarının tek bir kredi altında yapılandırılmasıdır. Banka kişinin tüm kredi ve kredi kartı borçlarını kendi himayesine alarak yeni bir ödeme planı sunar. Aylık gelirin %50’sini geçmeyecek şekilde taksitlendirilen borçlar, için her ay sadece bir taksit ödemesi yapılır. Borç transfer kredisi olarak da bilinen bu kredi bir bankanın diğer bankalardaki tüm borçları kendi çatısı altında toplayarak yeni bir ödeme planı yapmasını sağlar. Bu kredinin birçok avantajı vardır. Borçlar diğer bankalardan silindiği için kredi notu yükselir. Taksitler daha uygun tutarlarda ödenir. Borç takibi çok daha kolay şekilde yapılabilir. 

Taksit geciktirme ve ödeyememe durumundan kaynaklı icra sorunları yaşanmaz. Kredi borçlarını birleştirme olarak da ifade edilen borç kapama kredisinin sağladığı avantajlar;

 • Tüm borçlar tek bir yapılandırma planı altında birleştirildiğinde takip ve ödeme kolaylaşır.
 • Geciken taksitler nedeniyle ortaya çıkacak faiz sorunu yaşanmaz.
 • Aylık ödemeler 36 aya bölünür ve ödenecek taksit tutarı azalır.
 • İcra ve avukat masrafı sorunlarına neden olan icra takip süreci başlatılmaz.
 • Ödemelerin yapılandırılması ve düzenlenmesi kredi notunu yükseltir
Borç Kapama Kredisinde En Avantajlı Seçenek Hangisidir? Borç Kapama Kredisinde En Avantajlı Seçenek Hangisidir? https://hiperaktifkredi.com/gizlilik-politikasi/ https://hiperaktifkredi.com/borc-kapama-kredisi/

Borç Kapama Kredisi Almak İçin Ne Yapmak Gerekir?

Borçlarınızı tek bir bankada birleştirerek uygun taksitlerle ödeyebilirsiniz. Bankaların borç transfer kredileri vade, faiz ve teminat gibi konular açısından farklı seçenekler sunar. Borçlarınızı kapatırken daha fazla borca girmemek için doğru krediyi tercih etmelisiniz. Aylık belli bir geliri olan herkes borç kapatma kredisi alabilir. Ancak kişiye özel avantajları değerlendirebilmek için detaylı analizler gerekir. Hiperaktif Kredi olarak borçlarınızı hangi bankaya hangi şartlarda transfer ederek en avantajlı seçimi yapabileceğinizi söylüyoruz. Tüm bankaların borç kapatma kredisi olanaklarını ve sizin finansal durum analizinizi eşleştirerek en uyun krediyi buluyoruz. Acil nakit ihtiyacı olan müşterilerimiz için borç kapama ve nakit çekme olanaklarını bir arada sunan seçenekleri sunuyoruz. Borç kapama kredisi bankadan bankaya farklılık gösterse de aranan genel şartlar şunlardır;

 • Aylık düzenli gelirin resmi belgelerle ibraz edilmesi,
 • Mevcut krediler yüzünden icra takibinin olmaması,
 • Talep edilen taksit tutarının aylık gelirin yarısını geçmemesi,
 • Kredi vade talebinin 36 aydan fazla olmaması,
 • Güncek borçları gösteren belgenin hazırlanması,
 • Bir ipotek gösterilecekse eş rızasının resmi olarak beyan edilmesi, şeklindedir.


Borç Kapama Kredisinde En Avantajlı Seçenek Hangisidir?

İhtiyaç kredisi kapsamında alabileceğiniz borç kapama kredisinde bankaların çeşitli seçenekleri değerlendirebilir. Ancak herkese uygun olan kredi aynı değildir. Meslek, kredi borçları, aylık gelir, finansal durum gibi faktörler ideal krediyi belirler. Hatta bazı kişiler için başka ihtiyaç kredileri daha uygun olabilir. Kişiye en uygun ihtiyaç kredisi detaylı analizlerle ortaya çıkar. Borç kapatma kredisinde faiz oranı, teminat beklentisi, vade gibi konularda bankalar farklı politikalar izler. Bazı bankalar borç transferinde kredi notunu çok önemsemezken bazı bankalar buna dikkat eder. Bankadan bankaya hatta şubeden şubeye kredi olanakları değişir. Borçlarınızı hangi bankaya transfer ederseniz sizi için avantajlı olur finans uzmanlarımızdan öğrenebilirsiniz. Simülasyon kredi sorgulama sistemimiz sayesinde en hızlı şekilde en avantajlı krediyi bulabilirsiniz. Kamu çalışanlarına, esnafa, tarımla uğraşanlara farklı ihtiyaç kredisi fırsatları sunulur. Sizin finansal konumunuza göre güncel kredi fırsatlarını analiz ederek en düşük faiz oranıyla, dilediğiniz taksit tutarlarında kredi almanızı sağlıyoruz. Borçlarınızı kapatmak istiyorsanız ve bankalara başvuru yaptıysanız onay alamadıysanız temel sorunu çözmeniz gerekir. Hiperaktif Kredi olarak başvurunuzun neden onaylanmadığını bularak doğru hamleler yapmanızı sağlıyoruz. Böylece istediğiniz gibi borçlarınızı kapatacak krediyi alabilirsiniz. Kredi uzmanlarımızla iletişime geçerek borçlarınızı kapatmak için en iyi yolu bulabilirsiniz. Onaylanmayan kredi sorununuzu çözebilirsiniz.


Borç Kapatma Kredisi Hakkında Merak Edilenler

Finans uzmanlarımıza başvuran birçok müşteri borç kapatma kredisi hakkında sorular sorar. Kredi sorunlarını çözmek isteyen herkes için ideal borç transferi seçenekleri bulunur. Ancak doğru hamleler yapılmadığı için borçlar katlanarak büyüyebilir.

 

 

 

SİZE UYGUN BORÇ KAPAMA KREDİSİ size uygun borç kapama kredisi https://hiperaktifkredi.com/gizlilik-politikasi/ https://hiperaktifkredi.com/borc-kapama-kredisi/
SİZE UYGUN BORÇ KAPAMA KREDİSİ

Kredi Hesaplama Aracı

Hiperaktif Kredi danışmanlığına göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Şirketimizle ilgili sorularınız için bizimle iletişime geçin. Sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.


Kredi Tutarı Kredi Vadesi Kredi Faizi BSMV KKDF Taksit Tutarı

Ay Taksit Tutarı Anapara Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara
Hemen Başvuru Yap

Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Integer dictum cursus arcu sed consectetur. Etiam consectetur, tellus vitae congue facilisis, lacus lorem scelerisque lacus, eget faucibus mauris leo a orci. Fusce a tellus quis elit feugiat sagittis. Maecenas volutpat, tellus sit amet dictum condimentum, quam sem sodales magna, at lacinia mi diam nec quam.

Başvuru Yap
Hemen İletişime Geç

Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Integer dictum cursus arcu sed consectetur. Etiam consectetur, tellus vitae congue facilisis, lacus lorem scelerisque lacus, eget faucibus mauris leo a orci. Fusce a tellus quis elit feugiat sagittis. Maecenas volutpat, tellus sit amet dictum condimentum, quam sem sodales magna, at lacinia mi diam nec quam.

İletişime Geç

Sıkça Sorulan Sorular

Borç Kapatma Kredisinde En Uygun Faiz Oranları Nedir?

36 ay taksitle yani 4 yıl vade imkânıyla alınacak borç kapatma kredisi için en uyun faiz oranı yaklaşık olarak %1.39 civarındadır. Bankadan bankaya faiz oranı değişkenlik gösterir. Bu faiz oranını örnek alırsak 10 bin lira borç kapatma kredisi alan kişi aylı 372 TL gibi taksitle öder. Faiz oranıyla birlikte toplam kredi tutarı 13.382 TL olur. Ancak borç kapama kredi hesaplaması herkese göre değişir. Çünkü herkesin borç tutarı farklıdır.

Erken Ödeme Cezası Nedir?

Erken ödeme cezası sadece konut kredisinde söz konusu olan borç kapatma kredisi alırken ödenmesi gereken tutardır. Konut kredisi borç transferinde ödenmesi gereken anapara üzerinden hesaplanır.

Borç Transferi Kredisi Kişiye Mi Verilir?

Hayır, borç kapatma kredisi doğrudan borçlu olunan bankaların ilgili hesaplarına aktarılır.

Borç Kapatma Kredisi Nasıl Hesaplanır?

Mevcut kredi ve kredi kartlarının güncel borç tutarı hesaplanır. Güncel borç tutarına göre gelirin %50’sini aşmayacak şekilde vade belirlenir. Ödenmemiş faiziler bu hesaba etki etmez. Borç anapara tutarı üzerinden hesaplanır. Ödeme planı aylık olarak düzenlenir. Ancak faiz günlük olarak işler. Bu nedenle de güncel faiz oranına göre hesap yapmak gerekir.

Borç Kapatma Kredisine Banka Dışındaki Borçlar Dâhil Edilir Mi?

Borç kapatma kredisi sadece banka borçlarını kapsar. Bunun dışındaki farklı yer veya firmalara olan borçlar bu kredi kapsamına dahil edilmez.

Borç kapatma kredisi başvurusunda istenen belgeler nelerdir?

Bankalar kredi sürecinde bazı özel belgeler talep etseler de genel olarak istenen belgeler şu şekildedir. Geliri gösteren maaş bordrosu, ikametgâh yanı sıra borcu/borçları gösteren belgeler ve/veya SGK dökümü gibi belgeler istenir.
Başvuru Yap