Planlamak için gereken ilk adımdır hayal. 

Konut kredimizin en güzel yanı, ev hayalinize masraflarınızı gözeterek sahip olmanızı sağlamak. Fazladan birkaç yıl borç ödemeyi kimse istemez, öyle değil mi? Bizler aylık ödemelerinizi minimum seviyede tutmanız için müşterilerimize özel ödeme planı çalışmaları yaparak en tasarruflu konut kredisini kullanmanızı sağlarken olumsuz kredi sonuçlarla karsılaslamanızı almadan sonuç almanın  gururunu yaşıyoruz.

Tüm banka oranlarını karşılaştırarak kullanabileceğiniz en tasarruflu konut kredisini bulmak için ne yapmalısınız?
Türkiye’de konut kredisi vadesi 120 ay ile sınırlıdır. Bütün bankalar düşük faiz oranları ve birçok uygun koşullar vaat ediyor. Bir şubeye gittiğiniz zaman, sahip olduğunuz skorunuz ve geliriniz bankalardaki itibarınıza göre hemen değişebiliyor.

Finansal imkânlarınızı planlamadan gittiğiniz bu şubelerde ya zararına bir işlem yapıyorsunuz ya da gereksiz bir başvuru sonucu aldığınız olumsuz cevapla hayal kırıklığı içinde bankadan ayrılıyorsunuz! Sizi çok iyi anlıyoruz.

Bu nedenle konut kredisi, bireysel kredi veya ticari kredi kullanırken mutlaka bağımsız  herhangi kredi danışmanlık firmamıza başvurmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü size, kredi kullanacağınız bankadan pek de duyamayacağınız bir yelpazede bilgi vermeyi garanti ediyoruz.

Siz de taraflı bir bankanın yerine tarafsız bir tavsiyeyi tercih etmez misiniz?
Bugün kullanılan kredilerin, yanlış faiz oranları, yanlış limitler ve vade seçeneklerinin tercih edilmesi sebebiyle olumsuz sonuçlandığını biliyor; yanlış oranlarda kullandırılan kredilerin de taksit ödemelerinin henüz ilk yılında yasal sürece maruz kaldığını biliyoruz.

 

Başvuru Formu

Bu formu doldurarak Gizlilik politikası koşullarını kabul ettiğimi beyan ederim.
Bu formu doldurarak KVKK koşullarını kabul ettiğimi beyan ederim.