Ürünlerimiz veya hizmetlerimizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?

SSS takip edin veya bizimle iletişime geçin.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

  • Kredi satış işletmenizi büyütmek mi istiyorsunuz?

  • İşletmeniz için krediye mi ihtiyacınız var?

  • İşinizi büyütmeye hazır mısınız? 

Uzmanlarımızdan oluşan ekibimizle iletişime geçin.

hakkımızda blgilier

Sıkça Sorulan Sorular

Hiperaktif Kredi’de Kredi Yasal Mı?

Hiperaktifkredi işlemleri, BDDK’nin yayımladığı 5/11/2011 tarihli ve 28106 sayılı Bankaların Destek Hizmeti Almalarına ilişkin yönetmeliğinde açıkça belirtilmiştir. Bankaların bireysel, ticari, sigorta gibi tüm ürünlerinin pazarlanması ve müşterilerinin kredi işlemlerinde danışmanlık almasının sağlanması yönündedir. Tüm işlemler kayıt altına alınan yasal işlemlerdir.

Fazla başvuru sebebiyle kredi kullanamıyorum, yapmış olduğum başvurular sistemden ne zaman silinir?

Bugün birçok kişinin yaşamış olduğu en büyük sorun diyebiliriz. Çünkü bankalara yapmış olduğunuz başvuru uzun bir süre sistemde görünür ve silinmesi bankalar arasında süre olarak değişkenlik gösterebilir. Başvuru yapmadan önce ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz müşteri hizmetlerimizden bilgi alarak ilerlemenizi kesinlikle tavsiye ederiz.

Yetki ile kredi kullandırılıyor mu?

Birçok kredi işleminizi gerek şube yetkisinde gerek genel müdürlük yetkisinde gerçekleştirerek kredi kullandırabiliyoruz.

Simülatörlü Kredi Sorgulama sonucum ne zaman belli olur?

İşlem süresi sadece 2 saattir.

Krediniz onaylandı dediler önden para istiyorlar, inanmalı mıyım?

Krediniz onaylandı diyerek sizden önden ücret talep edenlere kesinlikle itibar etmeyin ve para yatırmayın. Suç duyurusunda bulunun.

Bankaya başvurdum ama kredi kullanamıyorum, ne yapmalıyım?

Bankalara başvuru yaptığınızda sadece bir bankadan olumsuz cevap aldığınızı unutmayın. Yakın zamanda yaşamış olduğunuz açık takibiniz bulunmuyorsa onlarca banka arasından doğrusunu bulamamışsınız anlamına gelebilir. Simülatörlü kredi sorgulama ile tüm bankalar üzerinden adınıza hazır bir limit var mı, maksimum ne kadar limitte kredi kullanabilirsiniz, hepsi size özel simülatörlerinizle 2 saat içinde belirlenerek kredi girişleriniz tekrar sistem üzerinde değerlendirmeye gönderilir.

Şube müdürünü tanımıyorum, bana yardımcı olabilir mi?

Seneler önce kullanılan ve aslında birçok olumsuz durumu yaşamamıza neden olan yöntem. Kredi kullanmaya uygun olmayan bir kişinin şube müdürünü tanıdığı için kredi kullanabiliyor olması tamamen eskide kalmış bir yöntem olmakla beraber hâlâ sık sık başvurulan yöntemler arasında olduğunu da belirtmek isteriz.

Kara listede değilim fakat kredi kullanamıyorum, ne yapmalıyım?

Kredi değerlendirme aşamasında bankalar kendi belirledikleri kredi kriterlerine göre bir sonuca varırlar. Tüm bankaların belli başlı kriterleri vardır. Çoğu aynı olmak ile beraber birçok kriter de farklılık göstermektedir. Hiperaktifk Kredi ve kendisine ait olan finansal sistemler ile tüm bankalardan ne kadar kredi kullanacağınızı görerek doğru banka ve doğru şube üzerinden girişleriniz sağlanır. Olumsuz olabilecek tüm sonuçları önceden engeller ve sizi en doğru şekilde krediye ulaştırır.

Skorum düşük, nasıl yükseltebilirim?

Skorunuzu bir gecede hemen yükseltemeyebiliriz fakat kullanmış olduğumuz finansal sistemler ve yöntemler ile KKB skorunuzu hızlıca yükselterek kredinizi beklemeden en kısa sürede kullanmanızı sağlayabiliriz.

Findeks ve Simülatörlü Kredi Sorgulama aynı mıdır?

Findek ile Simülatörlü Kredi sorgulama aynı rapormudur. Findeks ile Simlatörlü kredi sorgulama sistemi aynı değildir.Findeks sizin skorunuzu ,limitlerinizi ve ödeme performansınızı gösterir . Simülatörlü Kredi sorgulama ise Findeks kredi puanınız ve limitleriniz ödeme performansınızın yanına kişisel bilgileriniz mai finansal durumunuzu da ekleyerek sizi bankaların kredi verme politikasına göre değerlendirir. Kısaca Findeks mevcut finansal durumunuzu gösterirken Simülatörlü kredi soğulama hangi limitlerde kredi alabileceğinizi şuan kredi için uygun değilseniz hangi koşulları sağlarsanız krediye ulasacağınzı göstermektedir.
Başvuru Yap