Hiperaktif Kredi’yi kıymetli yapan sizler: Öğrenciler, Mezunlar, Profesyoneller…

Ekip ruhu ile çalışan, istikrarlı, yaratıcı, planlı, öğrenmeye ve öğretmeye açık bir Hiperaktifli olmak ister misiniz? İnsan kaynağımız olarak sizler, sürdürdüğümüz çalışmalar, alanında özgün finansal faaliyetler, kişiye özel kredi olanakları ve büyüme stratejisi gibi bizi amaçladığımız hedeflere doğru ulaştırmayı başaran en büyük destekçilerimizsiniz.

Neden Hiperaktif Kredi’yi tercih etmeliyim?

Bireysel ve ticari müşterilerimiz, çözüm ortaklarımız ve aracılarımız bize güveniyor çünkü sektörün içinden gelen ve ilgili bölümlerinden mezun kişilerden oluşan sağlam bir ekip ile karşınıza çıkıyoruz. Benzersiz bakış açımız, yenilikçi kredi fırsatlarımız ile kendimizi devamlı geliştirmeye açık tutarak siz müşterilerimize kusursuz bir hizmet vermeye çalışıyoruz. Kredilerimizle sektörde lider olmanın ve katma değer yaratmanın ancak iyi bir takım çalışması ile mümkün olabileceğine inanıyoruz. Çünkü kendimizi birlikte her şeyi başarabilecek büyük bir ekip olarak görüyor, çalışmalarımızı “ben”im değil “biz”im diyerek üstleniyoruz. 

hiperaktif kariyer

insan kaynakları

Eğitimin bizim için önemi nedir? Dünya’nın yüzü Güneş’e dönükse, bizim yüzümüz geleceğinize…

Hiperaktif Kredi, geleceğe dönük olmanın yenilikçi bakış açısına sahip olmak, teknolojiyi etkin biçimde kullanmak ve uygulamak olduğunun farkındadır. Ortak hedefimiz doğrultusunda müşteri memnuniyeti etrafında birleşmek için farklı yeteneklere sahip yeni mezunlarımıza öncelik vererek mükemmel bir kariyer fırsatı sunuyoruz. Kurum değerlerimize uygun, kreatif olarak çalışan dinamik ekiplerle kredilerimiz için yenilikte sınır tanımıyoruz. Gelişmekte olan takım arkadaşlarımız kadar profesyonellerimizin yeteneklerini ileriye taşımak da bizim için önemlidir. Çizdiğimiz bu yol haritası ile Hiperaktif Kredi, profesyonellerimizin yetenekleriyle finans sektörünün önde gelen isimlerini bünyesinde barındırmayı başarmıştır.

Cesaret bizim işimiz!

Hiperaktif Kredi, yönetici adaylarını alıma kapalı tutarak kendi bünyesinde yetiştirdiği isimlerle yoluna devam etme riskini göze alan Türkiye’deki tek kurumdur. Verdiğimiz emeğin filizlenerek yeşerdiğini, bu şansı tanıdığımız yöneticilerimizin başarısında görüyor ve bunun kutlu sevincini yaşıyoruz. Kurumumuz takım arkadaşlarımızın refah önceliğine yönelik esnek çalışma saatleri, cömert prim ve maaş sistemi, kapsamlı özel sağlık sigortaları gibi çalışma koşulları sağlayarak, mükemmel olmak için gereken tüm şartları yerine getirmeyi başarmıştır

Çalışanlarımızın ve müşterilerimizin ilk tercihi olmanın yanında, insan kaynakları tarafından yaptığımız yatırımlar ve oluşturduğumuz insan kaynakları politikası ile X Y Z kuşaklarının dışına çıkarak kendi kendini yöneten bir sistemi kurmanın gururunu yaşıyoruz.Bu gurur bize yeter. Yüzde yüz yerli sermeye ile kurulmuş tek kurum olan Hiperaktif Kredi’nin ülkemizi yurt dışında temsil etmeye hazırlandığını duyurmaktan mutluluk duyarız.

Başvuru Yap