Konut Kredisi

Faiz Oranları Konut Kredilerinde Ne Kadardır? Faiz Oranları Konut Kredilerinde Ne Kadardır? https://hiperaktifkredi.com/gizlilik-politikasi/ https://hiperaktifkredi.com/konut-kredisi/

Ev almak isteyen ancak toplu miktarda yeterli nakdi bulunmayanlar için konut kredisi seçenekleri bulunur. Konut kredisinin özellikleri bankadan bankaya değişebileceği gibi bazı genel özellikler vardır. Konut değerinin belli bir yüzdesi kadar kredi verilir ve konut borcu bitene kadar ipotek altında tutulur. 2021 itibariyle 50 bine kadar olan konutlar için %90 kredi oranı güncellenmiş durumdadır. Yani satın almak istediğiniz evin değerinin %90’ı kadar kredi talep edebilirsiniz. Bankanın ne kadar kredi vereceğini sizin talebiniz, koşullarınız ve konutun durumu belirler.

Burada önemli olan nokta hangi konut kredisinin sizin için en avantajlı olanakları sunmuş olduğudur. Bankalar ve kredi sistemleri çok büyük bir havuzdur. Tüm verilerin analiz edilmesi finansal uzmanlık ve dijital teknolojiler gerektirir. Hiperaktif Kredi olarak finansal uzmanlarımızla size en uygun konut kredisini bulmak için gereken analizleri yapıyoruz. Düşük faiz oranlarıyla, istediğiniz taksit sayısında konut kredisini almanızı sağlıyoruz. Simülatörlü kredi sorgulama sistemimizden yararlanarak profilinize en uygun banka kredilerini bulabilirsiniz.

konut kredisi
https://hiperaktifkredi.com/gizlilik-politikasi/ https://hiperaktifkredi.com/konut-kredisi/

Faiz Oranları Konut Kredilerinde Ne Kadardır?

Bu kredilerde uygulanmakta olan oranlar bankadan bankaya değişiklik gösterir. Bankların vade sayısına göre uyguladığı faiz oranları farklıdır. Alınan kredinin kaç taksitte ödeneceği de faiz oranını etkiler. Çok avantajlı konut kredisi kamu bankalarının verdiği konut kredileri arasından bulunabilir. Bu kredilerde 180 aya kadar taksit imkânının yanı sıra düşük faiz oranıyla da kolaylıkla ev sahibi olabilirsiniz. Vade ve taksit hesaplamak için öncelikle en uygun kredilerin belirlenmesi gerekir. Finansal çözümlerimiz arasında yer alan kişiye özel kredi seçeneklerini belirleme hizmetinden yararlanabilirsiniz. Böylece ev alırken en düşük faizle dilediğiniz badede kredi alabilirsiniz. Hangi bankanın hangi kredisi sizin için daha uygunsa bunu analizlerimiz sonucunda öğrenebilirsiniz. Gayrimenkul kredisi her bankanın kendi politikasına göre planlanır. Gayrimenkul alacak kişinin finansal durumu kredi onayını belirleyecek en önemli etkendir. Konut kredisine başvurduğunuz halde kredi alamadıysanız sizin bilmediğiniz bazı nedenler olabilir. Hiperaktif Kredi olarak kredi almanızı kolaylaştıracak çözümler sunuyoruz. Vadeye göre faiz hesaplama hizmetini finansal uzmanlarımızdan alabilirsiniz. Sizin için en düşük faiz ile dilediğiniz koşullarda en avantajlı konut kredisini belirleriz.


Konut Kredisi Almak İçin Hangi Şartlara Uymak Gerekir?

Her banka için detaylar farklı olsa da konut kredisi için belirli genel şartlar vardır. Bu şartlara ne kadar uygunsanız kredi alma şansınız da o kadar yüksektir. Eğer bankalara kredi ya da kredi kartı borcunuz varsa konut kredisi almanız zorlaşabilir. Bu durumda Borç Kapatma Kredisi alabilirsiniz. Konut kredisi için belirlenen genel şartlar şöyledir;

  • Konut kredisi almak için yaşta alt sınır 18 üst sınır 70 olarak belirlenmiştir.
  • Bankanın belirlediği tüm belgeler eksiksiz olarak tamamlanmalıdır.
  • Kredi notunun banka için güvenilir düzeyde olması gerekir.
  • Aylık harcamalar düşüldüğünde konut kredisini ödeyecek aylık gelir yeterli olmalıdır.
  • Satın alınmak istenen evin iskanının olması gerekir.
  • İnşası tamamlanmamış konutlar için kat irtifakı sunulmalıdır.

İnşaat durumunda olan konutlar için bankalar %80 oranında kredi verebiliyor. Ancak konut projeleriyle anlaşmalı bankalar daha fazla ve daha avantajlı kredi sunabilir. Satın almak istediğiniz konutun durumuna ve sizin ödeme planınıza göre ideal kredi seçeneklerini analiz edebiliriz. Analiz sonuçlarına göre en avantajlı finansal çözü üretebiliriz. Doğru konut kredisini bularak bütçenizi zorlamadan istediğiniz vade ve faiz oranında taksit ödeyerek ev sahibi olabilirsiniz. Uzun vadeli taksitle ev alma olanakları sunan yeni kredi seçenekleri var. Aylık düşük miktarda taksitlerle daha uzun zamanda krediyi ödeyebilirsiniz. Finans uzmanlarımız veri tabanlarını tarayarak mevcut konut kredilerinde en avantajlı seçenekleri listeler. Konut projelerinde, diğer konut seçeneklerinde uzun vadede az taksit ödeyerek satın alabileceğiniz konutları sizin için bulabiliriz. Hangi konut kredisi benim için daha avantajlıdır diye merak ediyorsanız Hiperaktif Kredi desteğinden yararlanabilirsiniz. Sistem taraması, bütçe analizi ve diğer detayların araştırılması sonucunda hangi konut kredisinin sizin için ideal olduğunu görebilirsiniz.


Konut Kredisi Hakkında Merak Ettikleriniz

Ev sahibi olmak isteyen herkes konut kredisi nedir merak eder. Finansal uzmanlarımıza konut kredisiyle ilgili birçok soru gelir. Ev almak isteyenlerin farklı soruları olabilir. Örneğin, konut projesinden ev alanlar ya da sıfır olmayan daire alanlar farklı konularda yardım ister. Kredilerle ilgili detayları bilmek daha akıllıca seçim yapma olanağı sunar. Genel olarak konut kredisi hakkında merak edilen sorular ve yanıtlarını aşağıda bulabilirsiniz. Kişiye özel rehberlik, danışmanlık ve analiz hizmetlerimizden yararlanarak daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 

SİZE EN UYGUN KONUT KREDİ size en uygun konut kredi https://hiperaktifkredi.com/gizlilik-politikasi/ https://hiperaktifkredi.com/konut-kredisi/
SİZE EN UYGUN KONUT KREDİ

Kredi Hesaplama Aracı

Hiperaktif Kredi danışmanlığına göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Şirketimizle ilgili sorularınız için bizimle iletişime geçin. Sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.


Kredi Tutarı Kredi Vadesi Kredi Faizi BSMV KKDF Taksit Tutarı

Ay Taksit Tutarı Anapara Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara
Hemen Başvuru Yap

Hemen bizimle iletişime geçin. sizin için en iyi çözümü birlikte bulalım.

Başvuru Yap
Hemen İletişime Geç

Hemen bizimle iletişime geçin. sizin için en iyi çözümü birlikte bulalım.

İletişime Geç

Sıkça Sorulan Sorular

Konut kredisi almak için ne yapmak gerekir?

Öncelikle konut kredisi seçenekleri arasından en uygun olanı seçilmelidir. Bu da sistem analizleriyle mümkün olur. Ardından doğru kredi bulunduğunda gerekli belgeler hazırlanır. Banka başvurusu yapılır.

İnşaat halindeki ev için kredi alınır mı?

İnşaat halindeki konutlar için kredi alınabilir. Bankalar inşaat halindeki konutlar için %80 oranında kredi verebilir. Konut projeleri için özel seçenekler bulunur.

Konut kredisinde alınan evi banka ipotek ediyor mu?

Kredinin geri ödenmesinde sorun yaşanmaması için satın alınan konut banka tarafından ipotek edilir. Borç bitinde ipotek kaldırılır.

Sıfır daire ile ikinci el daire arasında konut kredisi farkı var mıdır?

Evet, konut kredisi verilirken konutun değeri, yaşı ve diğer nitelikler göz önünde bulundurulur. Ancak her seçime uygun bir kredi uygulaması bulmak mümkündür.

En fazla kaç ayda ödenen konut kredisi verilir?

Artık 15 yıl vadeyle bile ev alınabiliyor. Kamu bankalarının devlet desteği ile bu tür uygulamaları bulunuyor. Siz de kira öder gibi kredi ödeyerek ev sahibi olabilirsiniz.

Konut kredisinde konutlar için belirlenen üst limit nedir?

İstanbul, Ankara ve İzmir gibi metropol şehirleri için limit 750 bin TL’dir. Diğer şehirlerde ise bu üst limit 500 bin TL şeklindedir.
Başvuru Yap