kredi faiz oranları https://hiperaktifkredi.com/gizlilik-politikasi/
https://hiperaktifkredi.com/uploads/news/thumb/shutterstock_1175823124-593X413.jpg

Kredi Faiz Oranları

Kredi Faiz Oranları, Bankalar her kredi için farklı vade ve faiz oranları belirlemektedir. Kredi çekmek için farklı kredi türleri vardır ve öncelikle kredi çekmek için bize uygun kredi türünü seçmeliyiz. Bu kredi türlerinden biraz bahsedelim;

31 Ekim 2020

  • Bireysel Krediler
  • Ticari Krediler
  • İhtiyaç Kredisi
  • Araç Kredisi
  • Konut Kredisi

  gibi birçok kredi çeşidi mevcuttur. Dilerseniz bu kredi çeşitlerini biraz inceleyelim;

  Bireysel İhtiyaç Kredileri ; Bireysel krediler genel olarak insanların maddi sorunlarında kullandıkları, ve faiz oranlarının bankadan bankaya ve vade seçeneğine göre değiştiği kredi türleridir. Banka insiyatifine göre 1.500 tl ile 50.000 tl arasında kredi tutarı ve 12 ay’dan 60 ay’a kadar vade seçenekleri ile ihtiyaç kredisi çekebilmektesiniz.

  Ticari İhtiyaç Kredileri ; Ticari krediler kobilerin ve ticari müşterilerin şirket ihtiyaçları bünyesinde yapılmakta olup, 250.000 tl ye kadar çekilebilmektedir.

  Kredi Faiz Oranlarının kredinin tutarına ve vade seçeneklerine göre değişebileceğini biliyor muydunuz?

  Kredi Faiz Oranları Kredi Türünüz ve Vadeniz Belirler
  Kredi Faiz Oranlarını düşünerek, kredi çekmeye karar verdiğimizde eğer kredi başvurumuzu doğru yapmazsak kredimizin onaylanma ihtimali düşük olacaktır. O yüzden doğru başvuru hayat kurtarır düşüncesiyle sizlere hizmet vermekte ve müşteri temsilcilerimiz tarafından sizler için kendimizi daima geliştirmekteyiz.

  Kredi başvurumuzu nasıl yapmalıyız; kredi başvurusu yapılırken aslında yanlış bilinenlerden bir tanesi her bankaya tek tek kredi başvurusu yapmaktır. Bankaların bddk üzerinden yaptığınız tüm başvuruları gördüğünü bilseydiniz, genede tüm bankalardan tek tek başvuru yapar ve her ret cevabı aldığınızda şansınızın biraz daha azaldığını düşünerek bu hataya düşer miydiniz ?

  Hiperaktif kredi danışmanlık firması olarak her daim çözüm odaklı olmayı ilkemiz ve hedefimiz belirliyoruz. Müşterilerimiz tek bir başvuru ile alabileceği kredi tutarını, ve vade oranlarını görüntüleyebilir, kendisine en uygun bankayı kolayca seçerek işlerini kolayca halledebilir.

  Kredi başvurumuz onaylanmıyorsa sebebi bunlardan biri olabilir ?

  • Bankalar tarafından kara listeye girmiş olabiliriz.
  • Kredi notumuz çok düşük olduğu için bankalar bize kredi vermiyor olabilir
  • Düzenli bir gelirimiz yoksa bu sebeple kredimiz onaylanmamış olabilir
  • Yüksek miktarda bir kredi çekiceksek, bankaya gösterecek bir güvencemiz olmayabilir.

  Kredi notum çok düşük ama hiç bir borcum yok, kredim onaylanmıyor. diyorsanız tam da okumanız gereken şeyi sizlerle paylaşıyorum;

  Bu güne kadar hiç bir bankayla çalışmadınız, hatta kredi kartınız bile yok. Bankalar bize hemen kart verir kredi verir diye düşünürsek yanılırız. Çünkü bankalar çalışmak istediği vatandaşların gelirini, harcamalarını bilmek ister. Kredi kartı kullanmadığınız da harcamanızı ve ödemenizi görüntüleyemez. Bilmediği içinde emin olamaz ve kredi notunuz düşük çıkar. Ama kredi notunuzu yükseltmenin bir yolu tabi ki var.

  Düzenli kredi kartı kullanımı, otomatik ödeme talimatları, vadeli hesap kullanımı, ve kredili mevduat hesabı kullanımız olduğunda kredi puanınız hızlı yükselmeye başlayacaktır.

  Yorumlar
  Herhangi bir yorum bulunmamaktadır. İlk yorum yapan siz olun.
  Yorum Yap
  Başvuru Yap