Bizim Kültürümüz

Bizim başarımız değerlerimize ne kadar bağlı olduğumuz ile bağlantılıdır.

Hiperaktif Kredi olarak bizim burada yaptığımız esas şey; Türkiye’de yanlış kredi başvurularının önüne geçmek ve daha akıllı kredi başvurusu ile müşterilerimizin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaktır.

Müşterilerimizin ve takım arkadaşlarımızın da hissettiği üzere, kurum kültürünü güven temeline oturtabilen ve Türkiye’de katma değer sağlayan tek kredi danışmanlık kuruluşu olmanın gururunu yaşıyoruz.

Hiperaktif Kredi, Türkiye’de ilk derecelendirme ürünü olan SKS (Simülatörlü Kredi Sorgulama) aracılığıyla, kredi kullanamayan tüm müşterilerine sağladığı hizmetler doğrultusunda sektörde benzersiz bir konumdadır.

kurumsal hizmet
profesyonel kredi hizmeti

Kurumsal Güven

Gözle görülmeyen, yazılı olmayan ancak kurum içindeki uzman ekiplerimizle görüşme sağladığınız zaman fark edebileceğiniz bir sektör kültürüne sahiptir.

Hiperaktif Kredi olarak kurumsal güven eşliğinde, müşterilerimizin kredili işlemlerinde kolaylık sağlayarak daha akıllı kredi başvurusu ile bankacılık ve kredi hayatlarını basitleştiriyoruz.

Kurumsal sorumluluk

  • Kapsayıcılık ve çeşitlilik

Kredi kullanamayan ve sürekliliği olan bir kredi hayatı isteyen tüm müşterilerinin artan ihtiyaçlarını karşılamak, şirketimizin uzun vadeli büyümesi ve başarısı açısından çok kritik bir öneme sahiptir. Başarılı olmak için tüm insanların eşit imkânlara sahip olmasına yardımcı olan kapsayıcılığımızı geliştirmeye kararlıyız.

  • Ekonomik güçlendirme

Mali başarı ancak müşterilerimize sağladığımız fayda ile başlar. Gereken bilgi ve finansal araçlar yardımıyla bireylere, küçük ve büyük işletmelere; finansal ve kredi kullanım açısından yeterlilik, gelir güçlendirme, yüksek refah seviyesi ve yaşam kalitesi sağlayabilmek için kredi kullanmakta zorlanan müşterilerimizi güçlendiriyoruz.

  • Çevresel gelişim

Müşterilerimiz ve çalışanlarımız için rahat, güvenli ve sağlıklı sürdürülebilirliği arttırmaya çalışıyoruz. Ayrıca iklim değişikliğinin zamanımızın en önemli çevresel ve sosyal sorunlarından biri olmaya devam ettiğini biliyoruz.

  • Bağış

Türkiye’de ihtiyaç sahibi olanlara hizmet vererek her türlü ihtiyaçlarında onları destekleme çabamızla ve gelecek nesillere bırakacağımız mirasımızla gurur duyuyoruz. Çünkü tam bir ekip ruhu ile kolları sıvayıp zamanımızı ve enerjimizi fark yaratmaya adıyoruz.

güvenli kredi
  • Liderlik ve sorumluluk

Güvenilir, dürüst iş ahlâkı üzerine kurulu kültürümüz ile sektöre liderlik edip yön vererek, kredi danışmanlık üzerine ülkemiz için önemli adımlar atmaya devam ediyoruz. Sektörün liderliğini üstlenen Hiperaktif Kredi, insani değerleri yüksek, insan ilişkilerinde mükemmel, donanımlı, üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, finans ve bankacılık sektöründe önemli tecrübeye sahip kişilerden oluşur. Sürdürülebilir liderlik için insan kaynakları departmanımıza ve her türlü sistemsel faaliyetlerimize yaptığımız yatırımlar sayesinde daha güvenli ve kalıcı adımlarla kendimizden emin şekilde ilerliyoruz.

  • Teknoloji ve yenilik

Hiperaktif Kredi sistemleri hayatı kolaylaştırır. Kurumumuz müşterilerine yeteneklerini sunup daha fazla hizmet verebilmek için büyük teknolojik yatırımlar yaparak dijital dönüşümünü sağlamıştır. Dünyanın önde gelen hizmet sağlayıcıları ile entegre olarak Hiperaktif Kredi, müşterilerine kredi başvurularında hatasız hizmet veren kusursuz bir kredi başvuru süreci sağlar. Hiperaktif Kredi siber güvenlik programı ile siber saldırılara, güvenlik tehditlerine ve benzeri çok yönlü saldırılara karşı bir adım öndedir.

Hemen randevu alın.

 

Başvuru Yap