memura kredi veren bankalar https://hiperaktifkredi.com/gizlilik-politikasi/
https://hiperaktifkredi.com/uploads/news/thumb/shutterstock_285594821-593X413.jpg

Memura kredi veren bankalar

Memura kredi, memurlar kredi alma konusunda her ne kadar normal çalışanlara göre biraz daha şanslı olsalar da, bankaların kredi verirken belirlediği şartlar tabiki her vatandaş için eşit ve adildir. Bankalar para kazanmadan para vermeyecekleri için, başvurumuzu tam kriterlere sahip olduktan sonra yapmalı ve duygusallığı bir kenara bırakmalıyız.

06 Kasım 2020

  Memura Kredi Veren Bankalar

  Memurların genel olarak yüksek maaş almaları ve devlet güvencesinde olmaları sebebiyle bankaların hemen hepsi kredi vermek ister. Ancak deminde söylediğimiz gibi, bankaların birere ticari kurum olduğunu unutmamalı ve duygusal düşünmekten vazgeçip sadece ticari olarak kendi menfaatlerimizi düşünmeliyiz.

  Memurlara hangi bankalar kredi verir;

  • İng memur kredisi
  • Garanti memur kredisi
  • Yapı kredi memur kredisi
  • Vakıfbank memur kredisi
  • Teb memur kredisi
  • Finansbank memur kredisi
  • Ziraatbank memur kredisi

  Memurların kredi başvurusu yaparken tabiki diğer vatandaşlar gibi ilk yapması gereken kredi notunun yüksek olması şartıdır. Kredi notu düşük olan memurların kredi sicilleri normal vatandaşlara göre daha hızlı toparlanmakta ve düzelmektedir.

  Bunun sebebi, memurların yüksek maaş almalarının dışında, düzenli kredi kartı kullanmaları ve kredili mevduat hesaplarının düzenli kullanımı kredi puanlarını hızla yükseltmektedir.

  Genç yaşta memur olan kişiler, gençken yüksek maaş almanın verdiği heyecan ile hemen araç almak, ev borcuna girmek ve tabi ki lüks yaşam gereklilikleri gibi özentiler memurların hızla borç batağına girmelerine sebep olmaktadır.

  Size kısa bir hikaye anlatayım.. Bu olayın benzerini her ailede yaşayan mutlaka en az 1 kişi vardır.. ;

  Elimize biraz para geçince hemen zengin bir hayat sürmek isteriz. Bilinir ki hazıra dağ dayanmaz ve su gibi akıp gider. sonra borca gireriz ve ilk olarak genelde kredili mevduat hesabı kullanılır ve imdadımıza yetişir. Sonra kolay gelen para tabi ki bize tatlı gelir ve durmayız.. Borç borcu açar sonrasında, kredi çekmek zorunda kalırız. Kredi çekince her şey çözülür mü tabi ki hayır. Doğru miktarda ve doğru vade seçenekleriyle kredi çektikten sonra her şey yoluna girebilir ancak, gelirimizle doğru orantılı olarak çekmez isek borcu kapatmaya çalışırken daha büyük borçlara sebep olabiliriz.

  Kredi danışmanlık firması olarak, müşteri temsilcilerimiz sizlerin tüm sorunlarını dinleyerek kurumsal hizmet anlayışıyla en doğru vade seçenekleri ve ihtiyacınız olan miktarda krediyi çekmenize yardımcı olmaktadır.

  Kredi çekerken tabi ki diğer tüm giderlerimizi hesaplamalı ve kredi taksitlerini ayarlamalıyız.

  Yorumlar
  Herhangi bir yorum bulunmamaktadır. İlk yorum yapan siz olun.
  Yorum Yap
  Başvuru Yap