İnovatif Yöntemler

“Kredi kullanamıyor ” cevabıyla sonuçlanan başvuruları ortadan kaldırıp kredi hayatınızı mükemmele dönüştüren yöntemlerdir.

Kredi Başvurusu

Profile uygun kredi tercihi sağlar.
Yetkili limitler belirler.
Skorunuza göre banka tercihi sağlar.
Mesleğinize göre banka tercihi sağlar.
Limit kontrol sistemi ile limit belirler.
Minimum-Maximum onaylanabilecek limitler belirler.
SGK durumuna göre limit belirler.
Olumsuz sicil kaydı oluşturmaz.
Tüm bankalar üzerinden değerlendirme yapar.
Banka banka gezmeden işlemler sağlanır.
Var olan kredi limitleri belirlenir.
Zamandan tasarruf sağlar.

Simülatörlü Kredi Sorgulama kişisel kredi değerlendirmesi yaparken geçmiş banka çalışmalarınız, ödeme performansınız, findeks skorunuz, yasal takip durumlarınızı; çalışma durumunuz, geliriniz, mali durumunuz, medeni hâliniz, limit doluluk oranlarınız ile birleştirerek bankaların kredi verme politikalarına göre yorumlar.

Dikkat edin bugün birçok kredi yanlış kredi başvurusu sebebiyle olumsuz sonuçlanıyor! Simülatörlü Kredi Sorgulama kredi başvurusu yaparken kredinin sonucunu olumsuz etkileyecek tüm kriterleri belirleyerek bütün adımları doğru geçmenizi sağlar.

Mükemmel bir kredi hayatı için hemen başvurun.

Eski usul kredi başvurusu
Yanlış kredi başvurusu
 
Bankalarda uzun kuyruk beklersiniz.
Her başvuru skorunuzu olumsuz etkiler.
Başvuru sayınız artar.
Olumsuz sicil kaydı oluşur.
Bankalar kredi başvurunuzu değerlendirirken birçok kredi kriterini göz önünde bulunduruyor. Peki bankalar krediyi reklamlarda anlattığı kadar kolay mı veriyor? Maalesef bugün bankalar kredi başvurunuzu değerlendirirken sizin kişisel özelliklerinizden tutun da mali finansal durumunuz ve medeni durumunuza kadar dikkate alıyor. 10 tane kriteri karşılıyor olsanız bile 1 şartı yerine getiremediğiniz için krediniz onaylanmıyor.
Peki hiç merak ettiniz mi?
Başvuru sonucunuz neden reddedildi?
Başka bankadan başvuru yapsaydınız onaylanır mıydı?
Doğru bir limit başvurusu mu yaptınız?
Kriterleri geçerek başvurunuzun istediğiniz gibi her zaman olumlu sonuçlanmasını istersiniz mutlaka. Kredi hayatınızda hep bir yönlendirme beklersiniz. Sizin için doğru adımları atarak ihtiyaçlarınızı karşılamak da bunlardan biri.
Kredi hayatınızı mükemmele taşıyıp geleceğinizi en doğru şekilde planlamak için özel müşteri temsilcinizle görüşmeniz yeterli.
Hemen randevu alın.
zanan ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek için evden çıkmanıza gerek kalmadan teknolojimizin imkânlarından faydalanmanızı sağlıyoruz.
Hiperaktif Kredi, müşterileri ile bankalar arasında köprü vazifesi görür ve SKS aracılığıyla tüm bankalar üzerinden başvuru yapmaksızın müşteri adına açılan minimum maksimum limitleri belirler. Kredinin kullanılırlığı denetledikten sonra hemen kredi girişlerini yapar ve onay kısmını müşteriye bırakır.
Kredi başvurularına en ihtiyaç duyduğunuz bu zor zamanlarınızda biz her zaman yanınızdayız. Geleceğinize dair ekonomik belirsizliklere ve sıkıntılara son vermek için hemen başvurun.