Taşıt kredisi

Adımın devamındaki en önemli şart, kredi başvuru öncesi iyi bir hazırlık olmalıdır. Doğru bir kredi başvurusu yapabilmek ve istemediğiniz sonuçlarla karşılaşmamak için doğru bir karar vererek tavsiye alın ve bilgi edinin.

Araba satın almak insanı fazlasıyla heyecanlandırabilir fakat kredi başvuru esnasında doğru işlemlerin yapılması oldukça önemli ve yönetilmesi bir o kadar zordur.

Tüm adımları doğru şekilde takip etmeniz kredinizin onaylanmasını sağlarken, yanlış atılan bir adım onaylanabilecek krediyi olumsuza çevirebilir.

Öncesinde yapılan planlar süreci kolaylaştırır ve sizin en uygun aracı bulmanızı sağlar.

Araç alırken dikkat etmeniz gereken noktalar nelerdir?

 1. Doğru ihtiyaç tespiti: İhtiyaç tespitinde bulunmak için sormamız gereken başlıca sorular belirledik. Bunlar:
 • Neden araba ihtiyacınız var, okula gitmek için mi işe gitmek için mi? Yoksa sadece hafta sonları aileniz ile daha güzel vakit geçirmek için mi?
 • Nerede yaşıyorsunuz? İklim şartlarınız sürüş koşullarına uygun mu?
 • Bir araba ne kadar bütçe ayırmanız gerektiğini biliyor musunuz?
 • Gelir gider oranınız nedir? Ödeyebilme durumunuz var mı?
 • Kredi kullanabilmek için müsait olan limitleriniz neler?
 • Araç sahibi olmak için ne kadar kredi kullanmanız gerektiğini biliyor musunuz?

Sorulardaki birçok belirsizliği netleştirdikten sonra kredinizi hangi banka, şube, faiz ile kullanabileceğinizi belirleyerek önceden planlı şekilde ilerlemek, hayalinize daha kolay kavuşmanızı sağlayacaktır.

 

 1. Mali durumunuz ve bütçeniz: Kredi almadan önce mali durumunuzun buna uygun olup olmadığını anlamak için başlıca sorular belirledik. Bunlar:

 

 • Bir araba alacak mali duruma gerçekten sahip misiniz?
 • Satın almakla işin bitmediğini bilip sonrasında ortaya çıkan masraflar sizi zorlar mı?
 • Sigorta, kasko, benzin, bakım ve park ücretlerini karşılamakta güçlük çeker misiniz?

Bu sorulara dikkatli ve dürüst cevap verdikten sonra araba sahibi olmadan önce mutlaka gerçek maliyetiniz hakkında bilgi edinin. Kredi kullanarak satın aldığınız araba ilerleyen dönemlerde mali açıdan sıkıntı yaşamanıza neden olarak bütün kredi hayatınızı olumsuz etkileyecekse, beklemek sizin için daha doğru olacaktır.

Hiperaktif Kredi, taşıt kredisi kullanmakta zorlanan müşterilerine istedikleri 0 km araca ulaşmaları için avantajlı bir kredi imkânı sunar.

Onlarca kredi kampanyası arasından olumsuz olarak değerlendirilmemek ve hayalinizdeki araca kolayca ulaşmak için bizi aramanız yeterli.

Hemen başvurun.

Başvuru Formu

Bu formu doldurarak Gizlilik politikası koşullarını kabul ettiğimi beyan ederim.
Bu formu doldurarak KVKK koşullarını kabul ettiğimi beyan ederim.