hiperaktif kredi’den ücretsiz sigorta hizmeti ve mobil uygulama müjdesi! https://hiperaktifkredi.com/gizlilik-politikasi/
https://hiperaktifkredi.com/uploads/news/thumb/332x253 (1).png

Hiperaktif Kredi’den Ücretsiz Sigorta Hizmeti ve Mobil Uygulama Müjdesi!

Hiperaktif Kredi’den Ücretsiz Sigorta Hizmeti ve Mobil Uygulama

30 Aralık 2022

   Hiperaktif Kredi 2023 Yılı Planlarını açıkladı: CEO Alper Özata ‘’ 2023 ilk çeyrek hedeflerimizin başında ücretsiz sigorta hizmetimizin kapsamını geliştirmek ve çok yakında aktive edilecek mobil uygulamamız ile uzaktan müşteri edinme sisteminin başlaması geliyor.’’

   Hiperaktif Kredi CEO’su Alper Özata 2023 ilk çeyrek planlamalarının tamamlandığını ve yürürlüğü konmak için beklediğini duyurdu. 2023’ün ilk haftaları kullanıcılara sunulacak olan mobil uygulama ile kullanıcılar başvurularını hızlı ve zahmetsiz gerçekleştirebilecek. Bunun yanında 2022 yılında müşterilere sunulan ücretsiz sigorta hizmeti kapsamını 2023 yılında genişletmeyi hedeflediklerini söyleyen Özata, ücretsiz diş, göz ve check-up gibi imkanlarla müşterilerine sunduğu sigorta hizmetini geliştireceklerini açıkladı.

   2022 yılında SKS raporunu satın alan 50000 kişi ücretsiz hayat sigortası hizmetinden de yaralandı. Yeni yılda hedefimiz mobil uygulama ile daha çok kişiye erişerek geliştirdiğimiz hizmetlerimizi daha çok kullanıcıya sunmak. 2023 yılında kullanıcılarla buluşacak olan “Super-App” olarak tanımlanacak olan uygulama finansal sağlık, sigorta ve karmaşık kredi işlemlerini tek bir çatıya toplayacak. Müşteri deneyimi açısından bir devrim olan bu uygulamaya imza atan hiperaktif kredi ailesi app’in yürürlüğe girmesinin heyecanı içinde olduklarını dile getiriyor.

  2022 yılı içerisinde 1 Milyondan fazla kişiye 1 Milyardan fazla kredi imkânı sunan Hiperaktif Kredi, yılın en hızlı büyüyen fintech markası seçilirken, 2023 yılı içerisinde çeşitlendirilmiş teknolojiler hayata geçirip daha fazla büyümeyi hedeflediğini açıkladı.

  Yorumlar
  Herhangi bir yorum bulunmamaktadır. İlk yorum yapan siz olun.
  Yorum Yap
  Başvuru Yap