hiperaktif
menu
İhtiyaç Kredisi

Kredi Tutarı

5000 TL

Vade Süresi

3 Ay

Aylık Ödemeniz

0,00

TL

Faiz Oranları

Yüksek2.35%
Orta1.94%
Düşük1.62%

Konut Kredisi

Ev almak isteyen ancak toplu miktarda yeterli nakdi bulunmayanlar için konut kredisi seçenekleri bulunur. Konut kredisinin özellikleri bankadan bankaya değişebileceği gibi bazı genel özellikler vardır. Konut değerinin belli bir yüzdesi kadar kredi verilir ve konut borcu bitene kadar ipotek altında tutulur. 2021 itibariyle 50 bine kadar olan konutlar için %90 kredi oranı güncellenmiş durumdadır. Yani satın almak istediğiniz evin değerinin %90’ı kadar kredi talep edebilirsiniz. Bankanın ne kadar kredi vereceğini sizin talebiniz, koşullarınız ve konutun durumu belirler.

Burada önemli olan nokta hangi konut kredisinin sizin için en avantajlı olanakları sunmuş olduğudur. Bankalar ve kredi sistemleri çok büyük bir havuzdur. Tüm verilerin analiz edilmesi finansal uzmanlık ve dijital teknolojiler gerektirir. Hiperaktif Kredi olarak finansal uzmanlarımızla size en uygun konut kredisini bulmak için gereken analizleri yapıyoruz. Düşük faiz oranlarıyla, istediğiniz taksit sayısında konut kredisini almanızı sağlıyoruz. Simülatörlü kredi sorgulama sistemimizden yararlanarak profilinize en uygun banka kredilerini bulabilirsiniz.

Hemen Başvuru Yap!

Başvurunuz anında uzman ekibimize ulaşır, kredi uzmanlarımız size dönüş yaparak en uygun krediyi bulmanıza yardımcı olur.

Başvuru Yap

Hemen İletişime Geç!

resource.homepage.contactnow

0850 888 44 45

Faiz Oranları Konut Kredilerinde Ne Kadardır?

Toggle Icon

Konut Kredisi Almak İçin Hangi Şartlara Uymak Gerekir?

Toggle Icon

Konut Kredisi Hakkında Merak Ettikleriniz

Toggle Icon