HİPERAKTİF KREDİ SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİ

Ülkemizde 18 yaşını doldurmuş tüm bireyler bankayla bir şekilde iletişimde bulunmuştur. Çoğu gencimizde, zamanı geldiğinde Kredi, Kredi Kartı, KMH veya en basiti Hesap Kartı kullanmaya başlamaktadır. Peki gençlerimiz;

  • Banka ürünlerini doğru kullanmayı biliyorlar mı?

  • Krediyi, Kredi Kartını bir kurtuluş olarak mı görüyorlar?

  • Kredi Kartını yanlış kullanırlarsa, bu ne gibi sorunlar doğurur?

  • Finansal profili nasıl yönetmeliler?


Bu ve daha birçok sorunun cevabı için Hiperaktif Kredi, müşterilerimizin 18 yaşını doldurmuş evlatlarına yılın belirli zamanlarında ücretsiz eğitim vermeye hazır bulununmaktadır. Bu sayede gençlerimiz banka ve ürünleri hakkında bilinçli hale geleceklerdir.

ÇOCUK HAKLARI

Çocuklarımıza daha iyi bir dünya bırakmak için buradayız.

Dünyaya gelen her çocuk, eşit haklara sahiptir ve hiçbiri diğerinden üstün değildir. Hayalimiz, çocukların hayatlarını güven içinde, dolu dolu yaşamalarına fırsat tanınması ve onlara geleceğimizi şekillendirecek birer birey gözüyle bakılmasıdır. 350 milyona yakın çocuğumuzun ihmal, şiddet ve istismara maruz kalarak büyüdüğünü biliyoruz. Çocukluk hakları ellerinden alınmış, korunmaya muhtaç çocukların diğer akranlarıyla eşdeğer fırsatlara sahip şekilde yaşamayı hak ettiklerine inanıyoruz.
Hiperaktif ailesi olarak çocuklarımızın ekonomilerini yönetebilmelerine olanak tanıyıp kendimizi, onların daha iyi bir geleceğe adım atmalarını sağlamaya adadık.
Sizleri de dini, dili, ırkı, cinsiyeti, yaşı, maddi durumu, doğum yeri ayırt etmeksizin her çocuğun hakkı olan hoşgörüye davet ediyoruz.
Çocuk haklarını savunarak Türkiye’de çocuklarımızın neferi olmak gururunu yaşıyoruz.
İyi ki varsınız çocuklar!
Çocuklarımızın geleceği için bize ulaşın, beraber destek olalım
Kansere umut ışığı ol!
En kıymetli hazinemiz, umudumuz…
Gönüllü destekçilerimizle kansere umut olma yolunda hep birlikte ilerlemeliyiz.
Hiperaktif Kredi olarak kanser hastalarının tüm işlemlerini ücretsiz hale getirmekle başlattığımız sosyal proje sorumluluğumuz, bugün istediğimiz seviyelerin ötesine geçmiştir.
Biz umut ettikçe varız, peki siz?
Kansere umut ışığı olmak için bize ulaşın, beraber savaşalım.