Misyonumuz

Uzmanlaştığımız her türlü kredi ve derecelendirme hizmetlerinde finansal sistem oluşturup, yerli ve yabancı bankalar arasında en doğru tercihi yaparak, işlemdeki “kredi takip” sürecini ivedilikle yönetip tüm adımların doğru geçilmesini sağlamak.

misyonumuz
vizyonumuz

Vizyonumuz

Ulusal ve uluslararası pazarda etkinliğimizi artırmak amacıyla uzmanlık alanımızda değişen kriterleri ve teknolojiyi sürekli takip edip yöntemlerini sürekli geliştiren bir sektörün liderliğini yaparak geleceğin ilham verici markası olmak.

 

Değerlerimiz

Değerlerimiz Müşteri danışmanlarımızın, şirket yöneticilerimizin ve tüm departman çalışanlarımızın başarımızdaki önemini bilir, katkılarından dolayı onları tebrik ve takdir ederiz.
Dürüstlük: Çalışmalarımıza inanarak dört elle sarılıp, müşterilerimizi başvuru süreçlerinde güvenilir bir ortama teşvik ederiz.
Takım ruhu: Kendimizi birlikte her şeyi başarabilecek büyük bir takım olarak görür, kazandığımız başarıları her zaman kişisel çıkarların üstünde tutarız. 
Sözümüz: Müşterilerimize ve iş arkadaşlarımıza verdiğimiz sözleri tutmak için azami özen gösteririz.
Wow etkisi: Alışılagelmiş, sıradan, beklenenin ötesinde, müşterilerimize “Wow!” dedirtecek projeler geliştirir; ilk olma özelliği taşıyan, şaşırtıcı ve yenilikçi fikirlerimizi hayata geçiririz. 
vizyon ve misyonumuz

 

Başvuru Yap