hiperaktif
menu
İhtiyaç Kredisi

Kredi Tutarı

5000 TL

Vade Süresi

3 Ay

Aylık Ödemeniz

0,00

TL

Faiz Oranları

Yüksek2.56%
Orta2.54%
Düşük2.02%

Taşıt Kredisi

Araç almak isteyenlerin başvurabileceği taşıt kredisi sıfır ve ikinci el araçlar için alınabilir. Uygun ödeme seçenekleri sunan taşıt kredileri bankadan bankaya değişir. Bankalar araç kredisini verirken aracı borç ödenene kadar ipotek eder. Yani borcun geri ödeme süresi boyunca araç sahibinin kullanımında olur, ancak bankanın teminatıdır. Taşıt kredisi için kefil gerekmez. Aylık belli seviyede geliri olan herkes bu krediden yararlanabilir. Cazip kampanyalar ve ödeme kolaylıklarıyla herkes dilediği aracı satın alabilir. Geri ödemelerde 60 aya kadar taksit imkânı sunulur.

Önemli olan hangi bankadan en avantajlı kredinin nasıl alınacağıdır. Bu noktada kredi veri tabanına yani geniş bir havuza hâkim olmak gerekir. Reklamlardan değil gerçek analizlerden yararlanılarak kredi tercihi yapılmalıdır. Aksi takdirde çok daha fazla faiz oranı ve yüksek taksit tutarlarıyla karşılaşılır. Taşıt kredisi almak istiyorsanız Hiperaktif Kredi olarak sunduğumuz finansal çözümlerden yararlanabilirsiniz. Simülatör kredi sorulama sistemimiz sayesinde tüm kredi seçenekleri arasından size en uygun olan seçenekleri görmenizi sağlarız.

Hemen Başvuru Yap!

Başvurunuz anında uzman ekibimize ulaşır, kredi uzmanlarımız size dönüş yaparak en uygun krediyi bulmanıza yardımcı olur.

Başvuru Yap

Hemen İletişime Geç!

resource.homepage.contactnow

0850 888 44 45

Hangi Taşıt Kredisini Tercih Etmek Daha Avantajlıdır?

Toggle Icon

Taşıt Kredisinde En Avantajlı Güncel Kampanyaları Yakalayın

Toggle Icon

Taşıt Kredisi Hakkında Merak Edilenler

Toggle Icon