işsizim kredi alamıyorum https://hiperaktifkredi.com/gizlilik-politikasi/
https://hiperaktifkredi.com/uploads/news/thumb/shutterstock_1841941321.jpg

İşsizim Kredi Alamıyorum

İşsizim Kredi Alamıyorum, Bankaların kredi başvurularında istedikleri en temel belgelerden biri maaş bordrosu ya da belgelenebilir net gelir belgesidir. Bu durumda çalışmayan kişiler nasıl kredi alacak? Öğrenciler, ev hanımları ya da emekliler de kredi alabilir mi? Nakde sıkıştığınızda bankadan kredi alamayacak mısınız? Bankalar, çeşitli yöntemlerle çalışmayan kişilere de kredi verebiliyor. Örneğin emekli kişiler emekli maaşını aldığına dair göstereceği belge ile belli bir miktara kadar kredi alabilir.

01 Kasım 2020

  İşsizim Kredi Nasıl Alamıyorum

  Ev hanımları ise eşlerinin maaşını kefil göstererek bankalardan ihtiyaç kredisi alabilirler. Öğrenciler ise anne ve babalarının maaşlarını ya da varsa üzerine kayıtlı araba, ev gibi taşınmaz mülkleri ipotek ederek ihtiyaç kredisini rahatlıkla alabilirler. Bunların yanında, tıpkı çalışan kişiler gibi çalışmayan kişilerin de kredi alabilmeleri için kredi notlarının yüksek olmasına ihtiyaçları var. Tüm bu şartları sağlıyorsanız, bankaların size kredi vermesi de oldukça kolay olacak.

  Eğer bu şartları sağlamıyorsanız, işsizseniz ya freelance çalışıyorsanız, teminat gösterebileceğiniz bir kira geliriniz ya da ipotek edebileceğiniz eviniz, arabanız yoksa bireysel ihtiyaç kredisi almanız da biraz zor olacak. Çok acil bir ihtiyacınız varsa, büyük bankalar yerine müşteriye ihtiyacı olan küçük bankaların şubelerine giderek kredi başvurusu yapabilirsiniz; ancak dikkat belgelenebilir bir geliriniz yoksa kredi başvurularınızı internetten ya da SMS ile değil, şubeden, birebir banka çalışanları ile görüşerek yapmanızı öneriyoruz. Böylece adınıza kredi çıkma ihtimalini de yükseltmiş olacaksınız. Hiperaktif Kredi danışmanlık firması olarak, her bütçeye ve her gelirdeki vatandaşlarımıza kredi konusunda sizlere yardımcı olmaktadır.

  Tek bir başvuru ile hangi bankadan ne kadar oranda ve % kaç oranla kredi alabileceğinizi sizler için hesaplayıp size bildiriyoruz.

  Yorumlar
  Herhangi bir yorum bulunmamaktadır. İlk yorum yapan siz olun.
  Yorum Yap
  Başvuru Yap