risk raporu https://hiperaktifkredi.com/gizlilik-politikasi/
https://hiperaktifkredi.com/uploads/news/thumb/kredi.jpg

Risk Raporu

Risk Raporu, konut, taşıt, tüketici kredileri ile kredi kartı ve kredili mevduat hesabı bilgilerinden oluşur. Tüm bu kullanılan ürünlere ilişkin bilgiler; finans kuruluşları tarafından düzenli olarak Türkiye Bankalar Birliği (TBB) Risk Merkezi’ne iletilir ve Kredi Kayıt Bürosu tarafından düzenlenerek rapora konu edilir.

01 Kasım 2020

  Risk Raporu

  Risk Raporu, finansal performansın en doğru şekilde değerlendirilebilmesi için kredili ürünlere ait güncel bilgileri ve geçmiş ödeme düzenlerini detaylı olarak verir.

  Risk Raporu oluşturulurken ülkemizdeki tüm bankalar ve diğer finans kuruluşlarından alınan kredi kullanım ve ödeme performansı verileri kullanılır.

  Hipernot, kkb den almış olduğu geçmiş banka çalışmalarınızın ve şu andaki mali yapınız, çalışma koşullarınız, ve tüm bireysel özelliklerinizi ekleyerek banka kriterlerine göre yorumlayıp, bankaya başvuru yapmadan doğruya en yakın sonucu almış olursunuz. Kredi puanınız etkilenmeden, bankalara olumsuz kayıt oluşturmadan, istemiş olduğunuz kredinin nasıl sonuçlanacağını hipernot ile öğrenebilirsiniz.

  Yorumlar
  Herhangi bir yorum bulunmamaktadır. İlk yorum yapan siz olun.
  Yorum Yap
  Başvuru Yap