article

Acil Kredi Çekmek

Acil Kredi Çekmek için Gerekli Şartlar


Bankalardan acil kredi çekmek için birçok gerekli şart vardır. Bunlardan bir kaçını sizler için maddelemek istiyorum.

  • T.C. Vatandaşı olmak

  • Bankalarla geçmiş dönemlerde icralık olmamış olmak
  • Düzenli bir gelir sahibi olmak
  • En az 18 yaşını doldurmuş olmak
  • Kredi puanının yüksek olması gibi birçok şart bulunmaktadır.

Bankaların birer ticari tefeci olduğunu unutmamalı ve kredi çekerken amacımızın borcumuzu kapamak olduğunu ve borcu kapayalım derken daha büyük borçlar açmamaya özen göstermeliyiz.

En Uygun Kredi Çekmek İçin Gerekli Şartlar

Şartlara bakmadan önce, nasıl kredi çekmek istediğimizden emin olmalıyız. Örneğin; Araba alacaksak ve bunun için bize para gerekliyse ihtiyaç kredisi işimizi görmeyebilir ve taşıt kredisi başvurusu yapmalıyız.

Kredi Türleri;

Krediler genel olarak 3 ana gruba ayrılabilir, bunlar İhtiyaç kredisi, Taşıt kredisi ve Konut kredisi olabilir. Ancak bir çok kredi türü vardır.

İhtiyaç kredisi nedir ;

İhtiyaç kredisi, eğitim, tatil, yol, giyim, seyahat gibi bireysel harcamalarınız veya hizmet alımlarınız için gerekli nakit ihtiyaçlarınızı karşılayarak geri ödemelerinizi uzun vadede yapabileceğiniz bir finansman aracıdır.

İhtiyaç kredisinin avantajı nedir ; 

  • En az 3 ila 60 ay arasında vade seçeneği mevcuttur.
  • Finansal olarak tüm ihtiyaçlarınızda kullanabilirsiniz.
  • Çoğu bankada 3 aya kadar erteleme fırsatı bulunmaktadır.

Başvuru için yeterli olacaktır ancak, sadece başvuru ile bitmediğini ve doğru başvuru yapmanın kredi tutarımızı ve yaşantımızı olumlu ve olumsuz yönde etkilediğini unutmamalıyız. Başvuruyu tüm bankalardan tek tek yapabilirsiniz ve size en uygun faizle krediyi hangi banka veriyor öğrenebilirsiniz, ancak unutmamanız gereken çok önemli bir husus var ve bankalar bddk üzerinden yaptığınız tüm başvuruları görüntüleyebiliyor ve onaylanmayan tüm krediler kredi puanınızı olumsuz yönde etkilediği için kredi başvurularınızın onaylanma ihtimali her başvuru da daha da azalmaktadır.

Hiperaktif kredi danışmanlık firması olarak, müşteri merkezimiz sizler için daima hazır bekleyerek tek bir başvuru ile hangi banka üzerinden en özel faizlerle kredi alabileceğinizi çıkartarak sizi büyük bir dertten kurtarmakta ve anında onaylanması için gerekli çalışmaları yürütmektedir.

Hızlı Başvuru

KVKK Aydınlatma Metni''ni okudum ve onaylıyorum.​
Ticari elektronik ileti metni'ni okudum ve onaylıyorum.​
Açık Rıza Metni'ni okudum ve onaylıyorum.​