article

Anında Kredi

Anında kredi; nakit ihtiyacınızı yer ve zaman fark etmeksizin karşılayan bir sistemdir. Sistemin birçok avantajlı tarafı vardır. Bunlar arasında; kısa zamanda sonuçlanması ve şubeye gitmeye gerek kalmaması yer alır. Tamamen anlık ve aciliyeti olan ihtiyaçlar düşünülerek hazırlanmış olan anında kredi imkanı, değişen faiz oranları ile karşımıza çıkar.

Faiz oranlarını ve ödeme şeklinizi inceleyerek kriterlerinize göre seçim yapabilirsiniz. Ayrıca, size en uygun sisteme karar vererek doğru ve bilinçli kredi çekme imkanı elde edersiniz. Hiperaktif Kredi olarak bankaların sunduğu kredi şartlarını sizin için değerlendirerek, en hızlı ve en güvenli şekilde kredi almanız konusunda danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Kredi notunuzun düşmemesi için kredilerinizin olumsuz sonuçlanmasını sağlayarak, kredi ihtiyaçlarınızda hızlı şekilde kredi almanıza olanak sağlıyoruz.Anında Kredi Avantajları Nelerdir?

Nakit paraya ihtiyaç duyulduğunda şahıstan para istemek her zaman zordur. Arkadaşınızdan ya da akrabanızdan isteyeceğiniz nakit para, hem sizi hem de karlı tarafı zor duruma sokar. Bu durumda bankaya borçlanmak ve ödeme planını geliriniz doğrultusunda oluşturmak en doğru hamledir. Anında kredinin avantajlı taraflarından bir tanesi de hafta sonunda bile çekme imkanının bulunmasıdır. Bazı kredi imkanlarında şubeye gitmek, imza atmak ve gerekli belgeleri elden vermek gerekir. Ancak anında kredi çekebilmek için ihtiyacınız olan tek şey cep telefonu yada bilgisayardır. İşlemlerinizi evden çıkmadan birkaç dakika içinde yapabilir, paranızı anında hesabınızda görebilirsiniz. Bu sayede tüm ihtiyaçlarınızı kısa sürede karşılayabilir, hayallerinize ilk adımı atabilirsiniz. Şubeye ihtiyaç duymadan kullanabileceğiniz anında kredi; internet ya da SMS ile çekilebilme özelliğine sahiptir. Genellikle bankalar anında kredi esnasında herhangi bir belge istemez. Ancak bazı bankalar müşterinin gelir belgesine ulaşamadığı takdirde gelir belgesi isteyebilir. Kredi çekerken ne kadar limitinizin olduğunu bilemeyebilir ve eksik başvuru yapabilirsiniz. Bu durumda nakit ihtiyacınız tam olarak karşılanmayabilir. Firmamız tüm kredi türleri konusunda verdiği finansal danışmanlık hizmeti ile ihtiyaçlarınızın doğru ve tam olarak karşılanmasını sağlar.


Anında Kredi Hazır Limitleri Ne Kadar?

Anında kredi çekerken hazır limitleri kullanabilirsiniz. Hazır limitler, kullanıcının gelir durumuna göre hazırlanır. Müşteri, ödeme durumu ve kredi puanı doğrultusunda kendine özel olarak belirlenen tutarda anında kredi çekebilir. Bankaların anında kredi limitleri değişiklik gösterir. Maksimum tutar genellikle 30 bin ile 40 bin TL arasında yer alır. Kredi çekerken bankanın sunduğu hazır limitleri kullanmanız önerilir. Bankanın sunduğu hazır limitler sayesinde hem zamandan tasarruf edebilir, hem de işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz. Hızlı kredi sonucu almak isteyen kişiler eğer ilgili banka müşterileri arasında yer alıyorsa banka, müşteri ile ilgili bilgileri bilir. Bu doğrultuda en doğru sonuca ulaşmanıza imkan sağlar. Acil kredi başvurunuz olumlu şekilde sonuçlandığında size kısa sürede bilgi verilir. Hiperaktif Kredi, müşterilerini en doğru şekilde yönlendirir. Danışman ile görüşerek vade sayısını, faiz oranlarını ve nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz.


Anında Kredi Konusunda Merak Ettikleriniz

Anında kredi çekmek isteyen kişilerin bir takım konularda dikkatli olması gerekir. Bankalara kredi başvurusunda yapmak her ne kadar kolay olsa da, kredi puanının olumsuz etkilenmemesi için çeşitli hususlar dikkate alınmalıdır. 

Hızlı Başvuru

KVKK Aydınlatma Metni''ni okudum ve onaylıyorum.​
Ticari elektronik ileti metni'ni okudum ve onaylıyorum.​
Açık Rıza Metni'ni okudum ve onaylıyorum.​