Anında Kredi

“İhtiyaç duyduğunuz anda anında kredi”

Hepimizin son zamanlarda çok fazla duyduğu bir tabir.

 • Peki Anında Kredi nedir?
 • Anında Kredi kullanabiliyor muyuz?
 • Ne kadar limitlerde kullanabiliriz?
 • İsteyen herkes kullanabilir mi?
 • Bana ne kadar kredi çıkar?

Bu kredi türüyle ilgili aslında bilmediğimiz ne çok soru var!

Anında Kredi, mobil bankacılık ve internet şubeleri üzerinden başvuru yaparak hafta sonu bile subesiz kullanabileceğiniz bir kredi türüdür. Peki başvuru yaptığınızda adınıza onaylanabilecek bir hazır limitiniz var mı? Varsa hızlıca kullanabiliyormusunuz!

Hazır limitler toplamı ne kadar? Minimum ve maksimum limitlerimiz nelerdir?

Anında Kredi, başvurunuzun onaylanması halinde size müthiş bir kolaylık sağlar. Böylece ihtiyaçlarınızı hızlıca giderebilirsiniz. Fakat kredi başvurunuz onaylanmadıysa başvuruyu nerden yapmış olmanıza bakılmaksızın;

 • Başvuru sayınız artar!
 • Skorunuz düşer!
 • Olumsuz sicil kaydı oluşur!

Anında Kredi size avantajlar dünyası sunar. Fakat olumsuz sonuçlanan başvurularınızın birkaç taneyi geçmesi halinde başvurularınız değerlendirmeye bile alınmadan telefonunuza bir sms düşer: “Üzülerek belirtmek isteriz ki kredinize şu anda olumlu cevap veremiyoruz.” Anında Kredi alabilmenin hayalini kurarken doğru bir başvuru süreci ile onaylanabilecek kredinizin maalesef bilmeden önüne geçmiş oluyoruz.

Daha iyi anlamak için bankaların yürüttüğü mantığa örnek verelim:

 • A bankasına sms ile başvuru yaptınız. Onaylanmadı!
 • B bankasına mobil bankacılıktan başvuru yaptınız. Onaylanmadı!
 • Üçüncü defa bir C bankasına kredi başvurunuzu şubeden yapıyor olsanız ve size gerçekten kredi verebilecek doğru banka olsa bile artık çok geç!

Çünkü;

 • Daha önce yaptığınız iki kredi başvurusu olumsuz sonuçlandığı için, bu durum başvuru sonucunu tekrar olumsuz etkiliyor.
 • Bu durum skorunuzun düşmesine, başvuru sayınızın artmasına neden olduğu gibi bankaların gözünde gelirinizin yetmediği anlamına geliyor.
 • Fazla başvuruda bulunmanız ihtiyacınızın fazla olduğunu gösterirken, başvurunun onaylanmayışı bankalardaki kredi itibarinizi zedeliyor.

Peki öncesinde hiç başvuru yapmadan doğrudan C bankasına başvuru yapıyor olsaydınız nasıl sonuç alırdınız?

Diyelim ki 40 bin TL ihtiyacınız var ve kredi başvurusunda bulunmak istiyorsunuz. Adınıza uygun limit, vade ve faiz ile kredi başvurunuzu ilk C bankasından yapıyor olsaydınız, onaylanmayan 40 bin TL ihtiyacınızı belki de faiz avantajlarından faydalanarak C bankası 50 bin TL olarak onaylayacaktı. Diğer seçenek olarak, minimum limit değerinizin farkında olarak kredi başvurunuzu 40 bin TL değil, onaylanma ihtimali daha yüksek olan 20 bin TL için yapacak olsaydınız en azından 40 bin TL değil de 20 bin TL olarak ihtiyacınızı giderebilecektiniz.

Bugün Türkiye’nin nüfusu 80 milyon iken, ülkemizde yaklaşık 120 milyon kart ve kredi kullanıcısı var. Vaziyet böyleyken, bir banka veya bankacının müşteri sorunu olmaksızın sizin menfaatinize göre faydalı ve doğru bir işlem yapması mümkün mü?

Kredi kullanırken, kredi başvurusu esnasında ya da sonuçlandığında mutlaka tarafsız bir kurumdan tavsiye almanız gerekir! Neden mi? Çünkü dünyanın her yerinde kredi başvuruları daha anlaşılır ve doğru şekilde yapılırken ülkemizde bilinçsiz, yanlış, ivedilikle yapılmayan savruk başvurular ve onaylanmayan krediler yüzünden ihtiyaçlarınızı ertelemek zorunda kalıyorsunuz. Belki de bir aile bireyinizin ameliyat veya tedavi masrafı için krediye başvurmak isteyecek fakat onay alamadığınız kredi yüzünden tedavisini yapamaycak  belkide onu kaybedeceksiniz. Böyle düşününce, sizce de buna dur demenin vakti gelmedi mi?! Teknolojimiz bu kadar ilerlemişken, gelin eski yöntemlerin ve bankaların kurbanı olmayın!

Siz müşterilerimizi WWWOOOWW! dedirtecek performans ve yeniliklerle şaşırtmaya davet ediyoruz. Daha iyi hizmet verebilmek adına kendimizi devamlı geliştiriyoruz. En büyük ilham kaynağımız, kredileri olumsuz sonuçlanan müşterilerimizin danışmanlığını üstlenerek imza için şubeye uğramaları gerektiğini söylediğimizdeki mutlulukları.

Siz de kredilerinizi daha bilinçli kullanmak ve eski yöntemleri rafa kaldırarak geleceğiniz için büyük bir adım atmak istiyorsanız, özel müşteri danışmanlarımız sizin için burada. Hemen 

Başvuru Formu

Bu formu doldurarak Gizlilik politikası koşullarını kabul ettiğimi beyan ederim.
Bu formu doldurarak KVKK koşullarını kabul ettiğimi beyan ederim.