article

Askere Özel Kredi Veren Bankalar

Askere Kredi Verilir mi?

Askere kredi konusu aslında birçok farklı dalda sınıflandırılabilir. Mesela Askere giden bir er de askerdir, asker olan bir uzman çavuş, bir astsubay veya bir subay da. Bankalar askerlik konusunda askerlik mesleğini seçen, uzman çavuş, subay, astsubay gibi meslek sahibi vatandaşlara da kredi vermekle beraber, bedelli askerlik hizmeti için paraya ihtiyacı olan vatandaşlarımıza da kredi imkanı sunmaktadır.

Bedelli Askerlik Kredisi Alabilir miyim ?

Yeni yasalara göre 2019 yılı bedelli askerlik ücreti ( 33.230 türk lirası ) olarak belirlenmiştir. Parası olmayan ve bedelli askerlik yapmak isteyenlere bankalardan çok düşük faizlerle ve 60 ay’a varan vade seçeneklerine kadar cazip fırsatlarla bedelli askerlik kredisi verebilmektedir. Hatta bazı bankalar 3 ay erteleme bile yapabilmektedir.

Bedelli Askerlik Kredisi almak için diğer kredi türleriyle aynı şartları karşılamak gerekiyor. Yani kısaca kara listeye giren veya kırmızı kalem yiyen müşterilerin bedelli askerlik kredisi alabilmeleri malesef pek mümkün olmamaktadır.

Hemen hemen bütün bankalar bedelli askerlik kredisi vermektedir ve Bir banka vermiyor diye diğer bankalarda vermeyecek diye bir kural yoktur. Kredi vermek tamamen bankanın kendi insiyatifinde olan bir olaydır. O yüzden banka banka gezerek başvuru yapıp kredi notunuzu daha da düşürmek yerine bizimle iletişime geçerek tek bir başvuru ile hangi bankadan kredi alabileceğinizi anında öğrenebilirsiniz.

Bedelli Askerlik Kredisi Veren Bankalar ; 

Bankaların hemen hemen hepsi şartlar karşılandığı takdirde çok cazip tekliflerle bedelli askerlik kredisi vermektedirler. Bunlardan bazılarını sizin için sıraladık.

Ziraat Bankası

Garanti

Vakıfbank

İng

Yapı Kredi

Finansbank

Türk Ekonomi Bankası

Askerim Kredi Alabilir miyim ?

Askerlik mesleğini yapan kamu çalışanları, düzenli bir gelir sahibi oldukları için, herhangi bir icra ve yasal takip altına girmemişlerse kredi alabilirler. Yinede kredi başvurusu yapmadan önce En uygun faiz ve vade oranlarını öğrenmek için bize bir danışmanızı tavsiye ederiz.

Hızlı Başvuru

KVKK Aydınlatma Metni''ni okudum ve onaylıyorum.​
Ticari elektronik ileti metni'ni okudum ve onaylıyorum.​
Açık Rıza Metni'ni okudum ve onaylıyorum.​