article

Astsubaylara Özel Kredi

Astsubaylar Kredi Alabilir mi?

Astsubay kredi alabilir, ama tabiki astsubayda olsanız kredi %100 onaylanıcak diye bir kural tabiki yoktur. Bankaların belirlediği şartlar ve vade oranları astsubaylar içinde geçerlidir. Unutulmamalıdır ki, bankalar birer ticari kurumdur ve kar elde etmeden tabiki kredi onaylamak istemezler.

Astsubaylar kredi başvurusu yaparken nelere dikkat etmelidir ?

Kredinin türü, vade oranı, kredi tutarı gibi birçok etken kredinin gidişatını etkilemektedir. Kredi başvurusu yaparken kredi sicilimiz de çok büyük bir etken sağlamaktadır.

Astsubaylar yüksek maaş avantajları sayesinde düzenli ödemeler yaparak kredi notları düşük bile olsa hızla kredi notlarını yükseltebilirler. Kredi çekerken kredinin tutarı kadar, kredinin vade seçenekleri de önemlidir.

Astsubaya kredi her banka tarafından verilmek istesensede olumsuz sonuçlanan her başvuru kredi puanı ve sicilimizi çok olumsuz etkilemektedir.

Hiperaktif kredi danışmanlık firması kredi başvurularınızı tek bir başvuru ile sonuçlandırarak uzman ekibi sayesinde kredinizi yorumluyor ve hangi banka üzerinden en yüksek kredi miktarını ve en özel kredi faizlerini sizler için sıralamaktadır.

Astsubaya Kredi veren Bankalar;

  • Akbank askere kredi
  • Ziraat bankası asker kredisi
  • Teb bankası bedelli askerlik kredisi
  • Finansbank astsubay kredisi
  • Vakıfbank askere kredi
  • Yapı kredi bankası asker kredisi

Askere kredi kolay yoldan almak için doğru başvuru yapmak gerekir. Eğer kredi başvurunuz doğru bir şekilde yapılmazsa, siciliniz temiz bile olsa krediniz onaylanmayabilir.

Astsubaya kredi veren bankalar, devlet bankalarının yani sıra özel bankalarda olmak üzere hemen-hemen her banka astsubaylar için kredi vermektedir. Ancak astsubay kredisini uygun faizlerle almak isteyen askerler maaş aldıkları bankayı veya devlet bankalarını tercih edebilirler.

Sizler için müşteri temsilcileriniz en uygun faiz oranlarıyla kredi teklifinizi oluşturup başvurunuzu yaparak size özel çözümler sunan firmamız, tamamen müşteri odaklı çalışarak kamuya özel kredi seçenekleriyle daima vatandaşımızın yanında olmaktadır.

Kurumsal müşteri merkezimizdeki çalışanlarımız, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için her daim hazır beklemektedir.

Hızlı Başvuru

KVKK Aydınlatma Metni''ni okudum ve onaylıyorum.​
Ticari elektronik ileti metni'ni okudum ve onaylıyorum.​
Açık Rıza Metni'ni okudum ve onaylıyorum.​