article

Bankacılığın Ötesine Geçin

Bankacılığın Ötesine Hoş Geldiniz!

Yaptığımız her kredi başvurusu ya yanlış yapılıyor ya da yanlış değerlendiriliyor. Geçmişte bu kadar geniş ve yüksek teknolojilere sahip olmayan bir dünya vardı. Bankacılık alanında borç paralar verilerek işleyen bir sistem ile ilerleme sağlanıyordu. Değerlendirme esnasında baz alınan kriterler ve değerlendirme araçları yoktu. Fakat bankacılık sektörü artık oldukça gelişti. Bu gelişmenin öncülerinden biri olarak Hiperaktif Kredi, sizi bankacılığın bir adım ötesine geçirmeyi amaçlar.

Sadece teknoloji kullanılarak yapılan işlemlerde yeterli olmayan bâzı durumlar da vardır. İleri teknoloji kullanan sistemlerde duygu ve düşüncelerin yer almadığını bir nevi robotik tepkiler verdiğini düşünürsek sisteme girilen kredi jet hızıyla olumsuz sonuçlanabiliyor. Kredisinin onaylanacağından emin olan müşteri ise olumsuz cevabıyla şok olabiliyor.

Peki burada banka ve bankacının rolü ne olabilir? Hemen söyleyelim; bir banka ya da bankacı sistemin onay vermediği bir müşterinin işlemini, artık riskli statüde olması sebebiyle, maalesef destek olmadan hızlıca sonlandırabiliyor.

Bugün dünyada bankacılık, M.Ö SÜMERLER VE BABİLLER’den günümüze kadar gelen bir sistemdir. Ülkemizde önemi henüz çok anlaşılmayan kredi danışmanlık, aslında bankacılığın ortaya çıkmasından günümüze kadar kullanılan ekonomik bir sistemdir.

Bugün Türkiye’de önemi yeni yeni anlaşılmaya başlanan kredi danışmanlık sayesinde dünya çapında gelişmiş tüm ülkeler, uzun yıllardır bireylere ve işletmelere hayatları boyunca kredi kullanırken danışmanlık sağlayarak onları bilinçlendirmiştir. Bankacılık ve kredi danışmanlığın dünyadaki tüm örneklerine blog yazılarımızdan ulaşabilirsiniz. Hiperakrif Kredi olarak merak ettiğiniz her bilgiye erişme imkânı sağlıyoruz.

Hiperaktif Kredi ile yeni yöntemler ortaya çıktı!

Sizin için kritik olan bir krediyi yanlış başvuru yaparak kaçırdığınızı bilmelisiniz! Meselemiz kredi alabiliyor olmanız ya da alamıyor olmanız değil, kredi başvurusuyla başarılı bir kredi hayatına sahip olmanız. Hiperaktif Kredi olarak bunu sağlayabileceğimizden oldukça eminiz. İşte Hiperaktif Kredi’nin emin ve güvenilir olmasının sebepleri:

 • Kredi profilinizin ayrıntılarını görmek için tasarlanmıştır.
 • Kredi hayatınızda başarılı olmak için gereken kaynakları sunar.    
 • Bireysel ve ticari kredilerde finansal araçlarıyla sağladığı fayda ile ülkenin ekonomik refah seviyesine doğrudan etki eder ve sektöre katme değer sağlar.

Kredi başvurunuzun doğru olduğundan emin değil misiniz?

Kredi başvuruları pandemi ile beraber dijital dönüşümünü tamamladı diyebiliriz. Sadece dijital platformlardan başvuru almak, artık bankaların riski azaltmak adına tek isteği haline geldi. Başvurularınızdan emin olmak için öncelikle bir kredi danışmanlığının bu süreçte karşılaşılan olumsuzlukların farkında olduğundan emin olmanız gerekir. Bu sayede aldığınız danışmanlık ile doğru bir başvuru süreci yaşamanız kaçınılmazdır! Hiperaktif Kredi, bu olumsuzlukların farkında olarak hareket etmenin emniyeti içindedir.

Kredi sürecinde karşılaştığımız olumsuzluklar:

 

 • Bankada bir işlem için uzun kuyruklarda saatlerce sıra beklemek.
 • İlgisiz banka temsilcileri.
 • Yanlış değerlendirmeler ve yanlış başvurular.
 • Banka tercihlerinin bilinçsiz yapılması.
 • Yardım edecek bir kişinin olmaması.
 • Uygun olmayan limitlere yapılan başvurular.
 • Fazla başvuru yapılması.

Ve daha buraya yazamadığımız kredi başvurusunda karşılaştığımız onlarca olumsuz durumlar.

Bankacılığın Ötesine Geçin!

Daha akıllı kredi başvurusu nedir?

 • Profilinizin ayrıntılarını görmek için tasarlanmıştır.
 • Kredi hayatınızda başarılı olmak için gereken kaynakları sunar.
 • Mesleğinize göre banka ve şube seçimi sağlar.
 • Ayrıntılarına bağlı min -max limitlere uygun limitleri belirler.
 • Başvuru yapmamanız gereken banka ve limitleri bilir.

Gururla söylemek isteriz ki, Hiperaktif Kredi olarak sürdürülebilir rekabet avantajını sağlamak amacıyla gerek ürün gerek hizmet üretiminde sürekli yapılması gereken yenilikleri başararak sektöre her yönden liderlik ederiz.

Sizde Kredi hayatınızı kökünden değiştirerek mükemmele taşımak için hemen randevu alın!

Hızlı Başvuru

KVKK Aydınlatma Metni''ni okudum ve onaylıyorum.​
Ticari elektronik ileti metni'ni okudum ve onaylıyorum.​
Açık Rıza Metni'ni okudum ve onaylıyorum.​