article

Simülatörlü Sorgulama Sistemi

Hipernot Nedir?

Hipernot Raporu, İçinde Bulunduğunuz Durumda Kredi Alıp Alamayacağınızı, Kredi Başvuru Koşullarınızı Mali Yapınızla Eşleştirerek Borçlanma Durumunuz Ve Gelirinizi, Eğer Kredi Alamayacak Durumdaysanız En Yakın Kredi Alma Süreniz Ve Bu Konuda Yapmanız Gerekenleri Detaylı Olarak Gösteren Size Özel Bir Analiz Raporudur. Bu Sayede Çok Kısa Bir Sürede Kredi Alıp Alamayacağınızı Ya Da Size En Uygun Krediyi Banka Banka Gezip Yorulmadan Hiçbir Yere Başvuru Yapmadan Dolayısıyla Kkb Notunuzu Düşürmeden Detaylı Olarak Öğrenebileceksiniz.

Herkesin Mutlaka Bir Hipernotu Olmalı

Kredi Çekmeye Karar Vermek Başlı Başına Önemli Bir Karardır. Ancak Asıl Mesele Bu Kararı Verdikten Sonra Başlar.

  • Hangi Bankadan Kredi Çekmeliyim?
  • Bütçeme Uygun Kredi Bulabilecek Miyim?
  • Kredi Limitim Nedir?
  • Kaç Ay Vadeli Kredi Çekmeliyim?
  • Hangi Bankanın Faiz Oranları Bana Daha Uygun?
  • Acaba Bana Kredi Çıkar Mı? Vb. Gibi Yüzlerce Soru Aklımızı Kurcalar.

Bu Sorulara Cevap Bulmak Göründüğü Kadar Kolay Değildir. Bu Sorulara Cevap Bulmaya Çalışırken Yapacağınız Ufacık Bir Hata Bile Sizi Geri Dönülemez Bir Yola Sokabilir. Krediye En İhtiyacınız Olduğu Zamanda İstediğiniz Paraya Ulaşamayınca Sakıncalı Yollara Başvurmayı Göze Alabilirsiniz. Oysa Bu Riskleri Almanıza Hiç Gerek Yoktur. Hipernot Bu Aşamada Kullanabileceğiniz En Güvenilir Yöntemdir.

Hipernot Birçok Kredi Kriterini Göz Önünde Bulundurarak Size En Uygun Kredi Profilini Oluşturur. Size Özel Oluşturulan Bu Profil Sayesinde Sizleri Kredinin Bütün Angaryalarından Kurtarıyoruz. Bu Süreçte Size Sadece Şubenize Gidip Çayınızı İçerek İmzalarınızı Atmak Kalır. İmza Aşamasına Kadar Tüm İşlemler Uzman Ekibimiz Tarafından Yönetilir Ve Sonuç Size Tarafımızdan En Kısa Sürede Aktarılır.

Kredi Çözüm Merkezi

Yapılan Araştırmalar Gösteriyor Ki Maalesef Türkiye Kredili Ürün Kullanımında Dünya Üzerinde İlk Sıralarda Yer Alıyor. Bilinçsiz Kredi Kartı Kullanımı Doğal Olarak Gereksiz Borçlanmayı Da Beraberinde Getiriyor. Bu Durum Sonucunda Mağduriyet Yaşayan Kullanıcıların İster Bireysel İster Ticari Kredi Olsun İlk Adresi Bankalar Oluyor.

-Peki Bankalar Hangi Şartlarda Kredi Veriyor?

-Herkes Kredi Alabilir Mi?

– Bankaların Kredi Kriterleri Nelerdir?

– Bankalar Kredi Verirken Nelere Dikkat Eder ?

– Her Birey Aynı Kredi Limitine Sahip Olabilir Mi?

– Hangi Banka Ne Kadar Kredi Verir?

– Kişiye En Uygun Limit Nedir?

– Kredi Başvurusu Olumsuz Olduğunda Ne Yapmalıyız ? Gibi Soruların Hepsi Kişilerin Krediye İhtiyacı Olduğunda Daha Da Artıyor .

Şu Unutulmamalıdır Ki, Bankalar Kredi Değerlendirmesi Yaparken Her Müşterisi İçin Kriterleri Ayrı Değerlendirir Ve Her Koşula Dikkat Eder.

Bankaların Olumsuz Cevap Veriyor Olması Diğer Bankaların Da Size Kredi Vermeyeceği Anlamına Gelmez. Ancak Aldığınız Her Olumsuz Cevabın Tüm Bankalarda Görüldüğünü Ve Diğer Başvurularınızı Da Olumsuz Etkileyeceğini Unutmamalısınız .

Tüm Bu Durumlar Göze Alındığında Macera Aramaya Gerek Yok Diyorsanız Hemen Bizi Arayın. Size En Uygun Hipernot Profilinizi Oluşturalım Ve Siz Sadece Bankaya Gidip İhtiyacınız Olan Krediye Kavuşun.

Hiperaktif Krediyi Tanıyın

Hiperaktif Kredi Faaliyetlerinin Dayandığı Yasal Koşullar Bddk’nın Yayınladığı 5 Kasım 2011 Tarih Ve 28106 Sayılı Destek Hizmetlerinin Sağlanması İle İlgili Yönetmelikte Belirtilmiştir.

Şirketimiz Bütün Faaliyetlerini Bu Yönetmeliğe Uygun Şekilde Yürütmektedir. Faaliyet Alanımız Banka Ürünlerinin Kullanılmasında Danışmanlık Vermek Ve Bu Sürecin Sonunda Problemsiz Ve En Kısa Sürede Sonuç Alabilmektir.

Hızlı Başvuru

KVKK Aydınlatma Metni''ni okudum ve onaylıyorum.​
Ticari elektronik ileti metni'ni okudum ve onaylıyorum.​
Açık Rıza Metni'ni okudum ve onaylıyorum.​