Kişiye Özel Kredi

Kişiye özel kredi almak için özel faiz oranları ile kredi fırsatlarından yararlanmak ve kredinizi kullanmak için hemen Hiperaktife başvurun.

Senetle Kredi

Senetle Kredi

Bankalar, müşterilerine her türlü kredi fırsatı sunmak için adeta kıyasıya yarış halindedir. Ancak, müşteri profilinin krediye uygun olması en önemli şartlar arasındadır. Genellikle gelir durumu iyi olan ve kredi notu yüksek olan kişiler kredi çekebilir. Fakat birçok kişi çeşitli sebeplerle kredi çekemez. Özellikle acil kredi ihtiyacı ortaya çıktığında çeşitli para bulma yöntemlerine başvurulur.

Sağlık Personeline Kredi

Sağlık Personeline Kredi

Bankalar, kredi verdiği müşterilerin düzenli gelire sahip olmasını ister. Banka müşterilerinin çektikleri krediyi ödeyebilecek gelire sahip olması başvurunun “olumlu” sonuçlanabilmesi açısından önemli detaylardır.

Memura Kredi

Memura Kredi

Memurluk mesleğini icra eden kişiler acil kredi ihtiyacı içine girebilir. Özellikle yeni ev, araba alacak kişiler ve acil harcamalar için kredi çekmek en doğru harekettir.

Kara Listeye Kredi

Kara Listeye Kredi

Zaman zaman herkesin nakit paraya ihtiyacı vardır. Bu doğrultuda, kredi başvurusunda bulunmak en hızlı ve güvenilir yöntemdir. Özellikle kredi imkanlarının taksit fırsatı sunması ödeme sürecinde müşterisine kolaylık sağlar. Ancak, her kredi başvuranın sonucu maalesef ki olumlu sonuçlanmaz. Çünkü bankalar, müşterisini çok yönlü olarak değerlendirmeye alırlar. Eğer, kredi başvurusu yaptığınızda devamlı olumsuz sonuçla karşı karşıya kalıyorsanız siz de kara listede yer alıyor olabilirsiniz.

Kamuya Özel Kredi

Kamuya Özel Kredi

Hayatın her alanında nakit paraya ihtiyaç duyulabilir. Genellikle ev, araba, arsa ya da mülk almak ve sağlık, turizm gibi harcamalar için para gerekir.