article

Kolay Kredi

Peki ya nedir bu şartlar ;

Düzenli bir gelirimizin olması

Bankalar tarafından icra ve takibe girmemiş olmak

Kredi notumuzun yüksek olması

18 yaşını doldurmuş olmak

Kolay Kredi Nasıl Alınır ?

Yukarıda belirttiğimiz şartlar bireysel ihtiyaç kredisi çekebilmemiz için yeterli şartlardır. Şimdi bu şartların ne anlama geldiğini ve bankaların neden bu şartları istediğine bir göz atalım ;

  1. Düzenli bir gelirimizin olması : Bankalar kredi verirken, verdikleri krediyi geri alabilmeyi garantilemek isterler ve bu sebeple de düzenli bir gelirimizin olmasını isterler ki, kredi taksitlerimizi düzenli olarak ödeyebilelim.
  2. Bankalar tarafından icra ve takibe girmemiş olmak : Bankalar kredi verirken daha öncede söylediğimiz gibi parayı sorunsuz bir şekilde geri almak isterler. Bu sebeple geçmiş dönemlerde çok fazla ödeme geciktirmiş ve başka bankalarca yasal takibe alınmış olmak kredi alabilme oranınızı yüksek oranda düşürmektedir.
  3. Kredi notunuzun yüksek olması : kredi notu kredi alırken bakılan ilk şeylerden biridir. Kredinizin onaylanmasındaki en büyük etkenlerden biri olan kredi notumuzun yüksek olması nasıl sağlanır ? veya nasıl düşük kredi notumuzu yükseltebiliriz dediğinizi duyar gibiyim. İşte Çözümü aşağıda belirtiyoruz.
  4. Kredi notunuzun düşük olmasındaki sebeplerin başında düzensiz ödemeler gelir. veya Hiçbir banka ile çalışmamışsanız bankalar sizin hakkınızda fikir sahibi olmadıkları için kredi notunuz düşük çıkabilir. Korkmayın ! Vadeli hesap kullanımı, düzenli kredi kartı ödemeleri ve düzenli bir gelirinizin olması kredi notunuzun yeterince yüksek olmasını sağlayacaktır.

Krediyi Kolay Yoldan Almak Mümkün müdür?

Doğru şekilde başvurulduğu taktirde tabiki kolay yoldan kredinizin onaylanmasını sağlayabilirsiniz. Unutmayın ki her başvurduğunuz kredi ve olumsuz sonuçlanması diğer bankalar tarafından görüntülenmekte ve kredi notunuzu olumsuz olarak etkilemektedir.

Hiperaktif kredi danışmanlık firması olarak müşteri hizmetleri çalışanlarımız sizler için en doğru bilgiyi sunacak ve sizlere kredi alırken nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini söyleyerek, hızlı ve kolay kredi alabilmenin püf noktalarını paylaşacaktır.

Hızlı Kredi Almak İçin Nasıl Bir Yol İzlemeliyim?

Öncelikle ne tür bir krediye ihtiyacımız olduğunu belirlemeli ve ona göre uygun başvuruyu yapmalıyız mesela ;

İhtiyaç Kredisi

Eğitim Kredisi

Araç Kredisi

Bedelli Askerlik Kredisi

Sağlık Kredisi

Konut Kredisi

gibi kredi türlerinden hangisine ihtiyacınız olduğunu belirleyelim. Örneğin; İhtiyaç kredisine ihtiyacınız var ve size gereken tutar 20.000 tl olduğunu varsayalım. Bunun için bu 20.000 tl yi en uygun faizle ve vade oranıyla seçmek için banka banka gezecekmiyiz ? Cevap : Hayır Tabiki. Firmamız sizler için tüm araştırmaları yapıyor ve tek bir başvuru ile size en uygun ve cazip teklifi sunuyor.

Kredi alırken en çok düşülen yanlışlardan biride ihtiyacımız olandan fazla kredi çekmemiz ve bunun sonucunda ödeyemeyerek daha büyük borçlara girmemizdir. 20.000 tl işimizi görüyorsa 30.000 tl çekmemizin bizim yararımıza değil sadece bankanın yararına olduğunu unutmamak gerekir. Bankalar tabiki birer ticarethane olarak düşünülmeli ve hiçbir şeyi karşılıksız vermeyeceklerini bilmek gerekir.

Bizimle iletişime geçerek bilgi alabilir ve size en uygun faiz oranları ve alabileceğiniz uygun kredi miktarını sizler için belirleyerek hızlı ve kolay krediye ulaşmanız için sizlere yardımcı olalım.

Hızlı Başvuru

KVKK Aydınlatma Metni''ni okudum ve onaylıyorum.​
Ticari elektronik ileti metni'ni okudum ve onaylıyorum.​
Açık Rıza Metni'ni okudum ve onaylıyorum.​