article

Kredi Çıkmayanlara Kredi

Günümüzde birçok kişi, konut almak, araba almak, eğitim için ya da borçlarını ödemek gibi çeşitli sebeplerle nakit paraya ihtiyaç duyar. Nakit ihtiyacı konusunda ise bankalara devreye girerek kişiye özel kredi olanağı sağlar. Bu aşamada genellikle pek çok kişi, bana kredi çıkar mı sorusunun cevabını merak eder. Bu sorunun cevabı için bankaların kredi verme ölçütlerini göz önünde bulundurabilirsiniz. Aynı zamanda bu alanda, kredi danışmanlık hizmeti almak için finansal uzmanlarımızla iletişime de geçebilirsiniz. Bankalar genel olarak kredi verirken, başvuru sahiplerinin 18 yaşını doldurmuş olması, yeterli bir süre sigortalı olarak çalışmış olması, yeterli bir gelire sahip olması ve kredi notunun yüksek olması gibi faktörleri değerlendirir. Kredi notu düşük olan kişilere ise kredi çıkma ihtimali oldukça azdır. Ancak kredi notu düşük olan kişiler, kredi notunu yükseltme yöntemlerinden yararlanarak kredi bu konudaki şansını artırabilir. Kredi notunuzu artırmak için yapılacaklar konusunda bilgi edinmek için uzman danışmanlarımızı her zaman arayarak, bilgi alabilir ve kredi ihtiyaçlarınızı en uygun şekilde çözümleyebilirsiniz.

 

Kredi Alamayan Kişilere Kredi Veren Kuruluşlar

Kredi başvurusu olumsuz sonuçlanan ve kredi çıkmıyor diye üzülen kişiler için firmamız kredi değerlendirme hizmeti sunar. Bu noktada finansal uzmanlarımızın kişiye özel değerlendirme ve önerileri sonucunda kredi notunuzu artırabilirsiniz. Yüksek bir kredi notuna sahip olmak, kredi alımını kolaylaştıran en büyük etkenler arasında yer alır. Bununla birlikte başvuru sahiplerinin eğer hâlihazırda başka bir bankaya borcu varsa bu durumda da kredi çıkma ihtimali düşüktür. Böyle bir durumla karşılaşan kişiler ise bankalar dışında kredi veren kuruluşları araştırır. Günümüzde çeşitli şirketler, kredi başvurusu olumsuz sonuçlanan kişiler için kredi çekerek banka ile başvuru sahipleri arasında aracı görevi görür. Genellikle bu hizmeti sunan kredi danışmanlık hizmetleri, yaptıkları işlemlerden belirli bir komisyon alır. Bu noktada ise güvenilir bir şirketi tercih etmek oldukça önemlidir. Banka dışında bir kuruma komisyonlu kredi başvurusunda bulunan kişiler, bu kurumların yasal yollarla çalışıp çalışmadığına dikkat etmelidir. 

Kredisi Çıkmayanlara Kredi Veren Bankalar

Kredisi çıkmayana kredi İstanbul, Ankara, İzmir gibi birçok şehirden hizmet alınabilecek bir alandır. Bu noktada çeşitli bankalar, kredi notu düşük ya da sicili bozuk kişilere kredi imkânı tanır. Özellikle günümüzdeki ekonomik şartlardan dolayı bankalar bu konuda müşterilerine kolaylık sağlamaya çalışır. Belirli şartlar dahilinde kredisi çıkmayan kişilere kredi imkanı sunan bankalar şunlardır: 

  • QNB Finansbank
  • Akbank
  • Denizbank
  • Enpara.com
  • Garanti BBVA
  • Aktifbank
  • Odeabank

Firmamızdan destek alarak neden kredilerinizin onaylanmadığını öğrenebilir, kredinize engel olacak durumların ortadan kaldırılmasına yönelik bilgiler edinebilirsiniz. En uygun kredi şartları ile en uygun kredileri kullanmak için danışmanlarımız size her zaman desteklerini sunarlar.

Kredi Çıkmıyor Ne Yapabilirim?

Banklara olan kredi talepleri olumsuz sonuçlanan kişiler, kredi çıkmayanlara kredi nasıl çıkar sorusunun cevaplarını araştırır. Kredi çıkmamasının sebepleri arasında kişilerin borçlu olması, belirli bir gelirleri olmaması, kredi notlarının düşük olması gibi pek çok faktör bulunur. Böyle bir durumda çeşitli kredi notu yükseltme yöntemlerinden yararlanarak kredi notunuzu artırabilirsiniz. Ancak bu aşamada özellikle borçlu olan kişilerin öncelikle borcunu kapatması gerekir. Çeşitli nedenlerle kredi notunu yükseltmek mümkün değilse komisyonla kredi veren kuruluşlara başvurulabilir. Kredi çıkmayana kredi İstanbul

Kredi Çıkmayanlara Kredi Çıkartılır mı? 

Kredi çıkmayana kredi Ankara, İstanbul ve İzmir gibi Türkiye’nin birçok bölgesinde mümkündür. Bu noktada kredi notu düşük olan ya da sicili bozuk olan kişilere kredi veren banka ve kurumlar mevcuttur. Ancak bu banka ve kurumların da kredi için belirli şartları bulunur. Bu şartlar ise genel olarak ipotek ve kefil olarak kabul edilebilir.   

Kredi Neden Çıkmaz? 

Kredi çıkmayana kredi konusu özellikle kredi başvurusu olumsuz sonuçlanan kişiler tarafından sıklıkla merak edilir. Her bankanın çeşitli kredi değerlendirme ölçütleri mevcuttur. Bu ölçütler en temel haliyle kredi notu, gelir belgesi, maaş bordrosu ve ödeme geçmişleri olarak sıralanabilir. Bankalar genel olarak bu gibi kriterleri değerlendirerek, kişilerin krediyi geri ödeyip ödemeyeceklerini tespit eder. Bu ölçütler arasında en önemlisi ise kredi notudur. Kredi notu düşük olan kişilere, bankalara borçlanmış kişilere ve ödenmemiş faturaları olan kişilere belirli istisnalar dışında çoğunlukla kredi çıkmaz.

Hızlı Başvuru

KVKK Aydınlatma Metni''ni okudum ve onaylıyorum.​
Ticari elektronik ileti metni'ni okudum ve onaylıyorum.​
Açık Rıza Metni'ni okudum ve onaylıyorum.​