article

Kredi Mentorlüğü

Kredi Danışmanlığı Almak Neden Önemlidir?

Kredi danışmanlığı; en uygun kredi, vade ve faiz koşullarında kredi kullanılmasına yardımcı olunmasıdır. Kredi danışmanlığı sayesinde ihtiyacınız olan krediyi, bütçenize en uygun şekilde alabilirsiniz. Kredi kullanırken dikkat edilmesi gereken birçok detay bulunur. Bu detayların yanlış yapılması durumunda talep edilen kredi miktarı onaylanmayabilir. Onaylanmayan kredi başvuruları da kredi notunu olumsuz yönde etkiler.

Bir bireyin veya işletmenin kredi notunun düşük olması kredi kullanmasını zorlaştırır. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için kredi danışmanlığı almak uzun vadede faydalı olur. Hiperaktif Kredi olarak sunduğumuz danışmanlık sayesinde, bireysel kredi veya işletmeniz için son derece destekleyici olan Nefes Kredisi ve diğer kredilere sorunsuz bir şekilde başvuru yapabilir, olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz.

Kredi danışmanlık hizmetimiz ile sizin için en doğru krediyi bulmanıza ve kullanmanıza yardımcı oluruz. Bankalar, bireyleri ve işletmeleri finansal açıdan desteklemek için birçok kredi sunar. Bu krediler ile ilgili tüm detaylara kredi danışmanlarımız hâkimdir. Kredi süreci ve kredi kullanım şartları biraz karmaşık bir sürece sahiptir. Bu karmaşık sürecin kolay ve olumlu bir şekilde sonuçlanması için kredi danışmanlarımız size ihtiyacınız olan yardımı sağlar.

Hem Özel Hem de Tüzel Kişiler Kredi Danışmanlığı Hizmeti Alabilir

Tüm şartları yerine getirerek yaptığınız kredinin neden onaylanmadığını Hiperaktif Kredi olarak bizden kredi danışmanlığı alarak öğrenebilirsiniz. Kredi danışmanlarımız bu problemin nasıl çözülmesi gerektiği konusunda da yol gösterir. Yapılması veya yapılmaması gereken detaylar hakkında yardım alabilirsiniz.

Başvuru yapılan kredinin onaylanmaması maddi ve manevi anlamda olumsuzluklara neden olurken bir sonraki kredi sürecini de tehlikeye atabilir. Reddedilen başvurular kredi notunu olumsuz etkilediği için sonraki kredi başvurusunu da olumsuz etkiler. Böyle bir olumsuz döngünün içine girmemek için kredi işini firmamızın uzman danışmanlarına bırakabilirsiniz.

Kredilerin onaylanması için miktar, şube, vade, faiz oranı ve kullanım zamanı arasında bir tutarlılık olması önemlidir. Küçük bir uyumsuzluk kredi başvurusunun onaylanmamasına neden olabilir. Özellikle 1 Haziran 2021 itibari ile başvuru yapılması mümkün olan Nefes Kredisi’ni kolay bir şekilde alabilmek için kredi danışmanlığımızdan yararlanabilirsiniz.

Hızlı Başvuru

KVKK Aydınlatma Metni''ni okudum ve onaylıyorum.​
Ticari elektronik ileti metni'ni okudum ve onaylıyorum.​
Açık Rıza Metni'ni okudum ve onaylıyorum.​