article

Kredi Kullanamıyorum!

Kredi danışmanlığını küresel olarak ele alacak olursak, dünyada kredi danışmanlık ya da kredi derecelendirme 1926 yılından günümüze kadar başta Amerika olmak üzere İngiltere, Almanya, Hollanda gibi daha gelişmiş ülkelerde kredi kullanan her kişinin yaygın şekilde almış olduğu bir danışmanlık türüdür.Danışmanların görevi, finansal rehberlik vermenin yanı sıra kişiselleştirilmiş kredi başvuru girişini, gelir-giderlerinizi veya borçlarınızı birleştirip kredi ihtiyaç tutarınıza bağlı olarak sadece sizin profilinize uygun şekilde sağlarken ihtiyacınızın doğduğu an kredi kullanmaya hazır olmanıza yardımcı olmaktır.

Kredi danışmanı kimdir?

Kredi danışmanlarımız mevcut mali durumunuzu bütün olarak değerlendirirken borçlanmanızı azaltmak ve kredi başvurularınızda olumsuz sonuçlarla karşılaşmamanızı sağlamak adına eğitilirler. Kişiselleştirilmiş özel yol planları ile kredi kullanırken yaşadığınız tüm sorunları ortadan kaldırarak ihtiyaçlarınızı ertelemeden yaptığınız her kredi başvurunuzda tüm adımı doğru geçmenizi sağlar. Aynı zamanda sizi bir sonraki kullanacağınız krediye hazırlar.

Hemen başvurun.

Kredi danışmanlığından nasıl faydalanabilirim?

Danışmanlarımız gelirleriniz ile giderlerinizi yönetmenize, ev satın almanıza ya da kredi girişlerinizde yaptığınız hataları öncesinde ivedilikle yönetip sorunsuz kredi kullanmanıza yardımcı olur.

Beklenmedik zamanlarda doğan nakit ihtiyacını karşılayabilen krediyi kullanmaya uygun kişi olmak, kendinizi ve ailenizi daha güvende tutmak adına plan arıyorsanız yardımcı olacaklardır.

Örneğin;

Aile bireylerinizden birinin aniden ortaya çıkan bir hastalığı nedeniyle tedavi masrafları için 10 bin TL paraya ihtiyacınız olduğunu düşünelim. Aklınıza gelen ilk şey, bu parayı yakın çevrenizden bir şekilde temin ederek tedavi masraflarını karşılamak olurdu. Fakat bu zamanda, böyle bir desteği yakınlarımızdan dahi göremiyoruz. Peki ne yapacağız? Çevremizden para bulamadığımız için tedaviden vaz mı geçeceğiz? Tabii ki hayır! İkinci çare olarak kredi için başvurduğumuz bankalardan da elimiz boş döndük. Sevdiklerimizden vaz geçmek olur mu?!

Sevdiklerinizi ve sizi yalnız bırakmıyoruz!

Hiperaktif Kredi, müşterilerinin istediği ve ihtiyaç duyduğu her an kredi kullanmaya hazır olmalarını sağlar. Karşılaşabilecekleri tüm kötü senaryoları uzman danışmanlıkları sayesinde engeller.

Bugün, tatil, araba, ev gibi isteğe bağlı ihtiyaçlarımızı erteleyebilirken çocuğumuzun eğitimi veya sağlığı için kullanacağımız tedavi masraflarını erteleyemeyiz.

Bu gibi kötü ve beklenmedik durumlara maruz kalmak kredi danışmanlığının önemini gözler önüne sererken maruz kalmamak ise bir kredi danışmanlığının tüm ailenin geleceğe daha güvenle bakmalarını sağladığını gösterir.

Hemen bir randevu ayarlayın.  

Kredi danışmanlık firmaları güvenilir mi?

Bir kredi danışmanlık firması hakkında “bu güvenilir mi?” diye düşünmeden önce firmanın ticaret odasına kayıtlı olup olmadığını kontrol etmenizi kesinlikle tavsiye ederiz. Devamında, “İstanbul Ticaret Odası kaydı var mıdır? Varsa faaliyet konusu nedir?” diye sormalısınız.Bugün birçok emlakçı, galerici ya da güvenilir olmayan bireysel kişilerin de kredi danışmanlığı yaptığını unutmayın. Bu nedenle mutlaka İTO kaydını göstermelerini isteyin. Danışmanların kredi, borç yönetimi ve finansal eğitim gibi ilgili bölümlerden mezun olmaları gerekmektedir. İşlemler BDDK’nin Devlet Destek Yönetmeliği kapsamında yürütülmeli ve yaşanan olumsuzluklar, aksaklıklar ya da anlaşmazlıklar BDDK’ye bildirilmelidir.

Hiperaktif Kredi Danışmanlığı nedir?

Hiperaktif Kredi Danışmanlık, Türkiye’nin tek güvenilir, resmî ve tüm işlemleri kayıt altına alınan bir kredi danışmanlık kurumudur. %100 yerli sermaye kurulmuştur. Hizmetinde kusur etmez ve sadece müşterilerinin menfaatlerini göz önünde bulundurarak ilerler.

Hiperaktif Kredi Danışmanlığı LTD. ŞTİ.

İstanbul Ticaret Odası kaydımıza yukarıdaki unvanı yazarak rahatça ulaşabilirsiniz. Yaptığınız telefon görüşmelerinin kayıt altına alındığından emin olun.

Hemen bir randevu ayarlayın.

Dikkat!

  1. Güvenilir olmayan resmî kurumlardan kaçınmak için İstanbul Ticaret Odası kaydını görmek isteyin. Görüşme kaydının yapılmadığını söyleyen kişilerden uzak durun.
  2. Kişisel bilgilerinizi vermeyin. Sms veya farklı yollar aracılığıyla herhangi bir işleme onay vermeyin .
  3. Krediniz onaylandı diyerek önden para isteyen kişilere itimat etmeyin ve para gönderme hatasına düşmeyin.
  4. Bir kurum ya da bir banka ismi söyleyerek krediniz onaylandı diyen kişilerin yalanlarına inanmayın.

Hiperaktif Kredi sadece ve sadece müşterilerinin kredisi onaylandıktan ve krediyi kullandıktan sonra hak kazanan Türkiye’nin en büyük ve yasal kredi danışmanlığı şirketidir.

Seçim yapmadan önce hangi soruları sormalısınız?

Bir danışmanlık firması buldunuz, ne yapmalısınız?

  • İTO kaydını isteyin. Size gösterebiliyor olmaları çok önemli.
  • Hangi hizmetleri sunduklarını, hangi ücretleri ödemeniz gerektiğini ve kişisel bilgilerinizi nasıl koruduklarını mutlaka öğrenin.
  • Bir kredi danışmanı soruları yanıtlayamıyorsa ve bu durumdan rahatsızlık veya tedirginlik duyduysanız işlem yapmayın.

Tanımak ve bilmek, sormakla başlar. Bizler cevaplarımıza güveniyoruz.

Hemen başvurun.

Fiyat konusunda netlik

Danışman firma gereken ücretler konusunda açık ve net olmalıdır. Alacağınız danışmanlık hizmetinin özellikleri ve ücretleri anlaşılır olmalıdır.

Dikkat edin: Biri danışmanlığınızı sağlayıp kredinizi onaylatabileceğini söyleyerek sizden öncesinde para istiyorsa, ekstra bir ücrete dayalı işlem yapmaya çalışıyorsa ya da sizi zorluyorsa başka bir danışman firma aramaya devam edebilirsiniz.

Hiperaktif Kredi, sağladığı danışmanlık ve sunacağı hizmetler konusunda müşterilerini önceden bilgilendirip yansıyacak ücretler konusunda müşterimizle mutabık kaldıktan sonra işlemlerine başlar.

Hiperaktif Kredi, görüşme sonunda, danışmanlığını sağladığımız müşterilerimizden yalnızca kredi onaylandıktan sonra raporlarının derecesine göre %10 ve %18 arası danışmanlıkla işlem sağlar. İşlem esnasında ekstra para talep etmez. Bir kredi onaylanmadan kesinlikle önden para istemez.

Hemen bir randevu ayarlayın.

Ne kadar süre kredi danışman firma ile çalışmalıyım.

İyi bir danışmanlık aldığınızı düşünüyor ve kredi başvuru sonucunda sorun yaşamıyorsanız sadece tek seferle sınırlı tutmayın. İyi bir danışmanlık hizmeti almanın önemini süreçleri ve sonuçları düşünüldüğünde sizler de göreceksiniz.

Örneğin;

Amerika’daki vatandaşlar ayda 29 $ sabit olmak üzere ödeme yaparak tüm kredi finans hayatlarını kontrol altında tutuyor. 29 dolar bugün Türkiye’de 540 TL yapıyorken ortalama bu ücreti ödeyerek kendinize kredi danışmanlık alır mıydınız?

Hiperaktif Kredi olarak, Türkiye şartlarında 540 TL olan rapor ücretinin aylık gelirimizden feragat edemeyeceğimiz kadar yüksek bir meblağ olduğunu biliyoruz.

Tam da bu yüzden, Türkiye’de sadece Hiperaktif Kredi tarafından kullanılan Simülatörlü Kredi Sorgulama sadece 99 TL!

Hemen bir randevu ayarlayın.

Hızlı Başvuru

KVKK Aydınlatma Metni''ni okudum ve onaylıyorum.​
Ticari elektronik ileti metni'ni okudum ve onaylıyorum.​
Açık Rıza Metni'ni okudum ve onaylıyorum.​