article

Birebir Kredi Sistemi-Hiperaktif Kredi

ONE TO ONE (BİRE BİR SİSTEM)

Kullandığımız kredilerin geri ödemesini yaparken beklenmedik durumların yaşanması sonucu gelirimizi kaybedebiliyor, ödemelerimizi yapamıyoruz. 3 ay boyunca ödeme yapmadığımız takdirde halk arasında bilinen “kara listede olmak” tabirine maruz kalıp yasal işlemlerle uğraştırılabiliyoruz. Borç ödendikten sonraki 5 yıl boyunca tekrar kredi maalesef kullanamiyoruz..

Türkiye’de yaklaşık 10 milyondan fazla vatandaşımızın kara listede olduğunu biliyoruz. Bu kişiler kredi kullanamayacağı için 5 yıl boyunca yaşamlarını nasıl idame ettirecekleri konusu her zaman soru işaretlerine neden olmuştur.Bugün maddi imkansızlıkların aile bütünlüğünü yıktığını, birçok ölümün perde arkası olduğunu, kurulan hayalleri yarım bıraktığını çok iyi biliyoruz.

“One to one” bunun için var!


Kişinin ihtiyaç anında, istediği zaman kredi kullanmasına imkân tanıyıp kredi başvurusu esnasında yapılan hataları, ödemelerde yaşanan aksaklıkları düzeltmeyi amaçlar.

Sloganımız: “1e1 her zaman yanında!”


Profesyonel uzmanlarımızın desteği ile Türkiye’de yaşayan vatandaşlarımızın istek ve ihtiyaçlarına uygun bir profile dönüşen “one to one” istediğiniz an kredi kullanmanıza büyük kolaylık sağlıyor. Üstelik 5 yıl gibi uzun bir süre beklemeden.

İster acil ister normal harcamalarınız için, ihtiyacınız doğrultusunda her an kredi kullanmanızı sağlayan “1e1” ile eş dosttan borç alamadığınız Türkiye’de kredi kullanamadığınız o dönemler sona eriyor.Ne yapacağınızı bilmeden geçirdiğiniz günler geride kaldı.En zor anında yanınızdayız. Bunun için yapmanız gereken tek şey aileniz, kendiniz ve geleceğiniz için en doğru adımı atmak.


Bu süreçte ihtiyacımız olan krediye ulaşmak için nasıl bir yol izlemeliyiz? Cevabınız bizde…

Kafanıza takılan tüm soruların kredi sürecinde sorun haline geldiğini biliyoruz. Bu sorunları çözmek için dünyadaki finansal sistemlerden uyarlanmış ve kabul görmüş Hiperaktif Kredi hizmeti “one to one”nın sihirli dünyasıyla sizleri tanıştırmak isteriz.


“One to one (1e1)” yönlendirme ile amacımız, içinde bulunduğunuz finansal durumu göz önünde bulundurarak, makul veya daha erken bir süre içerisinde belirlenen tutarlarla yeterli skorlar oluşturup sizi ulaşılabilir hale getirmektir.


Kredi skorunuza etki eden verileriniz, güncel kredi kriterleriyle değerlendirilir. Belirlenen süre içerisinde kredi notunuz, kredi alabilecek düzeye geldiğinde “one to one” hizmet süreci başarıyla tamamlanmış olur.

Skor oluşturma ile başlayan hizmetimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için iletişime geçin.Örneklerle “one to one”

Diyelim ki X kişisi kredi sürecinde daha önce yaptığı hatalar dolayısıyla kara listeye alınmış olsun. Finansal geçmişini ele aldığımızda bu X kişisi, hangi bankaya kredi başvurusunda bulunursa bulunsun tüm bankalardan alacağı cevap net olarak olumsuzdur. X kişimiz takibe alınan borcunu kapattıktan ancak 5 yıl sonra kredi çekebilir hale gelebilir.

“One to one” hizmeti, hayatınızın 5 yılını kaybetmenize izin vermez, bu kaybedeceğiniz zamanı da dolu dolu geçirmenizi sağlar.…

6 ay gibi kısa bir sürede bu sıkıntılı süreçten kurtarır ve size 4,5 yıl tasarruf kazandırır. Bu zaman içerisinde ertelediğiniz ne varsa yapabilir, hayallerinize kısa sürede kavuşabilirsiniz.

Zamanınız bizim için kıymetlidir. Kıymet ise bilinmek ister. Vakit kaybeden başvurun!


Hızlı Başvuru

KVKK Aydınlatma Metni''ni okudum ve onaylıyorum.​
Ticari elektronik ileti metni'ni okudum ve onaylıyorum.​
Açık Rıza Metni'ni okudum ve onaylıyorum.​