article

Özel Sektör Çalışanlarına Kredi Başvurusu

Bugün özel sektör çalışanı olarak maddi imkânsızlıklarla baş etmeye gayret gösterirken daha iyi şartlar altında yaşamanın da yollarını arıyoruz.

Böyle durumlarda koşup gittiğimiz öncelikli yer bankalar oluyor!

Peki her mesleğe göre farklı değerlendirmeler yaparak müşterilerine dönen bankalar, özel sektör çalışanları için sizce ne kadar kolaylık sağlıyor? Ya da şöyle soralım: Sağlıyor mu?
Özel sektör çalışanlarının kredi onayı alamamasının sebepleri:


  • SGK’nin düzensiz olması
  • Düzenli gelirin olmayışı
  • Kayıt dışı çalışan olması
  • Fazla başvuru yapması
  • Geçmiş ödeme performansı
  • Takip kayıtları
  • Skor yetersizliği

Özel sektör çalışanlarımızın kredi kullanırken olumsuz cevap almalarının sebeplerini yukarıda çok net şekilde belirttik diye düşünüyoruz.

Binlerce özel sektör çalışanı müşterilerimizin SKS raporu (Simülatörlü Kredi Sorgulama) sayesinde kredi kullanırken yaşadığı sorunları ortadan kaldırmayı birlikte başardık.

Özel sektör çalışanı olarak kredi kullanmadan önce mutlaka bir danışmandan tavsiye almanızı öneririz.

Bugün bütün bankalar kredi verirken müşterisini ayrı kriterlerde değerlendirir. Her banka değerlendirmeye aldığı bu kriterleri kendisi belirler.

Simülatörlü Kredi Sorgulama ile sadece profilinize uygun bankalar ve şubelerle görüşme sağlanır.

Simülatörlü Kredi Sorgulama eski yöntemlerde olduğu gibi tek banka ile sınırlı kalmaz, tüm bankalarda adınıza tanımlı limitleri görerek işlem yapar. Onaylanabilecek limitler üzerinde yoğunlaşır ve gereksiz kredi başvurularıyla sicilinizi bozmaz.

Kabul ediyoruz ki özel sektör çalışanları olarak zor şartlarda işimizi yerine getiriyoruz. Farklı alanlara ayrılan bu sektörün hangisine mensup olursak olalım karşılaştığımız sıkıntılar ve eşitsiz şartlara maruz kalabiliyoruz; mesai bitiş saatlerimizdeki farklılıklardan tutun da hafta sonu dahil çalışmaya, öğle arasına ayrılan kısa zamandan haftada sadece bir gün izin kullanmaya kadar giden zor şartlar zinciri... Çoğumuz yıllık izinlerimizi bile almakta zorlanırken bazılarımız bayram seyran demeden çalışmakta, ailelerine ve kendilerine yeterli vakit ayıramamaktadır. Bu da yetmezmiş gibi hak ettiğimiz ücreti alamayarak çok çalışıp az kazanmakta, işten ayrılma korkusu içinde gelecek planları yapmaktan çekinmekteyiz. Sizi çok iyi anlıyoruz. Bunun gibi daha pek çok sorun sıralayabiliriz fakat kredi kullanırken alacağınız küçük bir danışmanlık tavsiyesinin bile sorunlarınızın büyük bir kısmını ortadan kaldıracağını düşünüyoruz.

 

Hayallerinizi çalışma şartlarınız yüzünden daha fazla ertelememek adına kendiniz için bir adım atın istiyoruz. Siz değerli müşterilerimiz bunu fazlasıyla hak ediyorsunuz.

Hemen başvurun.

Hızlı Başvuru

KVKK Aydınlatma Metni''ni okudum ve onaylıyorum.​
Ticari elektronik ileti metni'ni okudum ve onaylıyorum.​
Açık Rıza Metni'ni okudum ve onaylıyorum.​