Kara Listeye Kredi

İhtiyaç Kredisi Onaylanmasını Engelleyen Sebepler Nelerdir? Kara Liste Nedir? https://hiperaktifkredi.com/gizlilik-politikasi/ https://hiperaktifkredi.com/kara-listeye-kredi/

Zaman zaman herkesin nakit paraya ihtiyacı vardır. Bu doğrultuda, kredi başvurusunda bulunmak en hızlı ve güvenilir yöntemdir. Özellikle kredi imkanlarının taksit fırsatı sunması ödeme sürecinde müşterisine kolaylık sağlar. Ancak, her kredi başvuranın sonucu maalesef ki olumlu sonuçlanmaz. Çünkü bankalar, müşterisini çok yönlü olarak değerlendirmeye alırlar. Eğer, kredi başvurusu yaptığınızda devamlı olumsuz sonuçla karşı karşıya kalıyorsanız siz de kara listede yer alıyor olabilirsiniz. Banka kara listesine giren kişiler doğru metodu uygulamadığı takdirde kredi çekme şansını kaybeder.

Ayrıca, kara listeye giren kişilere genellikle kredi kartı da verilmez. Ancak, Hiperaktif Kredi olarak müşterilerimizin her zaman yanında olmayı ilke ediniriz. Hiperaktif Kredi olarak finansal durumunuzu analiz ederek kredi alabilmeniz için en uygun şartların neler olduğunu sizlere sunuyoruz. Analizlerimiz sonucunda kara listeye neden girdiğinizi öğrenerek, şartlarınızı düzeltme imkanınız da olacaktır. Kara listeye giren kişilerinde kredi almasına olanak vererek ve doğru yönlendirme yaparak kredi çekmenize yardımcı oluyoruz.

Acil Kredikara listeye kredi
https://hiperaktifkredi.com/gizlilik-politikasi/ https://hiperaktifkredi.com/kara-listeye-kredi/

Kara Liste Nedir?

Günlük hayatta sıklıkla duyduğunuz “kara liste” bankacılık terimleri arasında yer alır. Bankacılık sektöründe müşteri portföyü çok detaylı olarak incelenir. Müşterinin yaptığı her harcama ve hareket, kredi sistemine yansır. Kara liste ise bankanın en sevmediği müşteri profilidir. Kara listeye giren kişiler bankacılıkta olumsuz olarak karşılanır. Kara listeye girmenin birçok sebebi vardır. Örneğin; kredi başvurusu yapacaksınız. Masum bir şekilde birkaç bankaya başvuru yaptınız ve başvuru sonucunuz olumsuz karşılandı. İşte bu hareket bile kredi notunuzun düşmesine yol açar. Bununla birlikte; gelir durumunuzun kredi ödemek konusunda yetersiz olması, kredi kartı borçlarınızı düzenli ödememeniz ve kredilerinizi aksatmanız kara listeye girmenize yol açar. Bankalar nezdinde her zaman düzenli ödeme alabilmek kredi performansı açısından son derece önemlidir. Müşteri, ödemelerini düzgün yapmadığı takdirde borç faize girer. Borçlar uzun süre ödenmediğinde ise yasal yollara başvurulur. Kara listeye giren kişilerin sicili uzun süre düzelmez. Genellikle 5 yıl içinde her ödeme düzenli yapıldığı takdirde kara listeden çıkma şansı ortaya çıkar. Hiperaktif Kredi olarak finansal analizlerimiz ile kredi taleplerinizin neden ret edildiğini kolaylıkla öğrenebilir, durumunuzu düzelterek anında kredi alabilirsiniz.


Kara Listeden Nasıl Çıkılır?

Çeşitli sebeplerle kara listeye giren kişiler, bu kötü durumdan mümkün olduğunca kısa sürede kurtulmak isterler. Çünkü hayatın insana neler getireceği hiçbir zaman bilinmez. Bazen sağlık, bazen de hiç akla gelmeyen bir durum nedeniyle acil para gerekir. Bu nedenle, her ne olursa olsun bankanın kara listesine girmemeniz önerilir. Kara listeye girdiyseniz çıkmak için çeşitli stratejiler uygulamanız gerekir. İlk olarak en basit olan aşamadan başlamak istiyoruz: Sık sık kredi başvurusu yapmaktan vazgeçin! Olumsuz sonuçlanan her başvuru kredi notunuzu düşürür. Kredi başvurusu yapmadan önce danışmanımız ile görüşmeniz önerilir. Uzman kadromuz profilinizi inceleyerek sonucu tahmin eder. Bunun yanı sıra; borçlarınızı hiçbir zaman aksatmayın. Eğer eliniz sıkışıksa ve ödemekte zorluk çekiyorsanız en azından asgari tutarı ödeyin. Bazı beyaz eşya ve ev eşyası mağazaları da kredi notunu olumsuz etkileyebilir. Çünkü bu tarz yerlerin de banka ile anlaşması olabilir. Kredi kartı kullanmanız da önemli aşamalar arasında yer alır. Ödemelerini her zaman aksatmadan ve düzenli şekilde yaptığınız bir kredi kartınız olmalıdır. Bu kart ile yapacağınız harcamalar kredi notunuzu yükseltecektir. Uzmanlarımız ile ekonomik durumunuzun analizini yaparak, sorunlarınızın üzerinden gelebilir ve hızlı kredi çekebilirsiniz.


Kara Listeye Kredi Hakkında Merak Ettikleriniz

Kara listede olan kişiler için başvuru süreci biraz daha zordur. Çünkü genellikle müşteri, başvuru sonucunun olumsuz değerlendirileceğinin farkındadır. Ancak, bazı bankalar gereken şartları yerine getiren kara listedeki müşterilerine kredi fırsatı sunar. Bu sayede, kredi notu düşük olan kişiler de kredi çekebilir. 

SİZE UYGUN KARA LİSTEYE KREDİ size uygun kara listeye kredi https://hiperaktifkredi.com/gizlilik-politikasi/ https://hiperaktifkredi.com/kara-listeye-kredi/
SİZE UYGUN KARA LİSTEYE KREDİ

Kredi Hesaplama Aracı

Hiperaktif Kredi danışmanlığına göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Şirketimizle ilgili sorularınız için bizimle iletişime geçin. Sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.


Kredi Tutarı Kredi Vadesi Kredi Faizi BSMV KKDF Taksit Tutarı

Ay Taksit Tutarı Anapara Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara
Hemen Başvuru Yap

Hemen bizimle iletişime geçin. sizin için en iyi çözümü birlikte bulalım.

Başvuru Yap
Hemen İletişime Geç

Hemen bizimle iletişime geçin. sizin için en iyi çözümü birlikte bulalım.

İletişime Geç

Sıkça Sorulan Sorular

Kredi Notu Nasıl Öğrenilir?

Kredi notunu öğrenmek için genellikle bankalara başvurulur. Bankalar, müşterinin performansı doğrultusunda kredi notunu ortaya koyar. Belirli bir ücret ödemesi yaparak kredi notunuz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca Findeks üzerinden de kredi notunuzu öğrenme şansınız bulunur. Sisteme üye olduktan sonra küçük bir ücret ödemesinde bulunarak sonucu öğrenebilir, başvurunuz notunuz doğrultusunda yapabilirsiniz.

Kara Listeye Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Kara listeye giren kişilere kredi veren bazı bankalar arasında Akbank’da bulunur. Akbank, sicili bozuk olan kişilere kredi verir. Genellikle kredi sonucu 24 saat içinde sonuçlanır. Bununla birlikte; Türkiye Ekonomi Bankası, Denizbank ve Vakıfbank da kredi veren bankalardandır. Ancak, bankaların kredi verme durumları değişiklik gösterir. Güncel bilgileri başvurunuz esnasında öğrenebilirsiniz.

Simülatörlü Kredi Başvurusu Nedir?

Simülatörlü kredi başvurusu, müşteri profilini tanır. Müşterinin profili doğrultusunda tarafsız değerlendirme yapar. Bununla birlikte; banka politikalarına göre müşteriyi yönlendirir. Müşterinin profiline uygun olan bankaları listeler. Bu sayede, hem zaman kaybı oluşmasını engeller, hem de kişinin yanlış kredilere başvuruda bulunarak notunun düşmesinin önüne geçer.

Kara Listeye Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İlk olarak doğru bir şekilde yönlendirilmeniz gerekir. İlk olarak, bir danışman ile görüşmeniz önerilir. Sistemimiz, her türlü müşteriye destek olur. Bu doğrultuda, müşterinin en doğru krediyi bulmasına yardımcı olur. Kara listede olan kişilerin başvuru yapması için uygun bankayı bulması gerekir. Birçok banka kredi notu düşük kişilere kredi verir. Bu bankaları bilmeniz işlemlerinizi kolaylaştıracaktır.

One To One Sistem Nedir?

Birebir kredi olarak da bilinen sistem, pek çok avantajlı yana sahiptir. Bunlar arasında; kredi notunun kısa sürede iyileşmesini sağlaması yer alır. Bildiğiniz gibi kredi notu düşük olan kişilerin sicilinin düzelmesi için 5 yıl gerekir. Kişi 5 yıl boyunca bankaların sunduğu birçok avantajdan faydalanma hakkını kaybeder. One to one ise bu süreyi 6 aya indirerek adından söz ettirir.

Birlikte 1 Kredi Nedir?

Aileniz, her zaman arkanızdadır. Birlikte 1 kredi, ailelerin sıkıntılı süreçlerinde birbirine destek olması için mükemmel bir alternatiftir. Eşlerin iki ayrı kredi çekmesine gerek kalmadan, birlikte kredi çekerek avantaj elde etmesini sağlar.
Başvuru Yap