article

İş Geliştirme Kredisi

Bu kredi türü kendini iş konusunda ispatlayan girişimcilere yöneliktir. Bütçe, plan ve diğer tüm detaylarıyla işin nasıl geliştirileceği anlatılmalıdır. İşini geliştirmek isteyen KOBİ’lere özel iş geliştirme kredi paketleri de vardır. Ziraat Bankası KOSGEB işbirliği ile sunulan proje destek kredisi bunlardan biridir. İşin kapasitesinin arttırılması, faaliyetlerin genişletilmesi amacıyla çeşitli kurum veya bankalardan iş geliştirme kredisi alınabilir.

İş geliştirme için en avantajlı finans çözümlerini Hiperaktif Kredi hizmetlerinden yararlanarak bulabilirsiniz. İşletmenizin durumuna, sektörel analizlere, banka ve kurumların kredi analizlerinin sonuçlarına göre düşük faizli geri ödemesi kolay kredi alabilirsiniz. Halkbank esnaf kredisi, Ziraat KOBİ destek kredisi, Yapıkredi işletme finans desteği kredisi gibi onlarca farklı kredi seçeneği arasından işletme için en uygun seçeneği sizlere sunuyoruz. Bankaların farklı sektörlerdeki işletmeler için sunduğu avantajlı kredileri değerlendirmenizi sağlıyoruz. Stratejik iş geliştirme planınıza hizmet edecek finansal çözümleri bizimle birlikte keşfedebilir, kredi başvurularınızda olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz.

 


İş Geliştirme Kredisi Almak İçin İş Geliştirme Planı Nasıl Hazırlanır?

Finansal çözümlere yönelirken her çözümün kendi dinamikleri olduğunu bilmelisiniz. İş geliştirme kedisinde önemli olan iş geliştirme planının olmasıdır. Devlet desteklerinde de banka kredilerinde de bu tür krediler verilirken planlamaya bakılır. İş planı güvence veriyorsa kredi olanaklarından yararlanılabilir. Sermaye kredisi başvurusunda da iş planının olması gerekir. İşle ilgili almak istediğiniz finansal destekler için etkili bir planınız olmalıdır. Fon kaynağı sağlayacak bankalar ya da borç verecek herhangi bir kuruluş şu soruların net olarak yanıtını bilmek ister;

  • Ne için borç istiyorsunuz ne kadar sizin için yeterli olur?
  • Borcunuzu ödeyebilecek finansal planınız var mı?
  • İş geliştirme planında aksilik çıkarsa bunu halledebilir misiniz?
  • Borçlanma için gösterebileceğiniz teminat var mı?
  • İş geliştirmede ileriye dönük tahminler nelerdir?
  • Gelir tablosu ya da nakit akım tabloları, bilançoların yanı sıra öngörülerin de temelini ortaya koyan türden açıklamalar yapılabiliyor mu?

İş geliştirme kredisi almak için önünüzdeki 5 yılı öngörebiliyor olmanız gerekir. Borcunuzu nasıl ödeyeceğinizi ve diğer işletme olanaklarını planlamalısınız. Mevcut işletmeniz için en avantajlı iş geliştirme kredisi hangisi merak ediyorsanız Hiperaktif Kredi olarak sunduğumuz analiz ve rehberlik hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Yeni bir iş kurmak için de girişimcilik kredilerini değerlendirebilirsiniz. 


Hangi Alanlarda İş Geliştirme Kredisi Kullanılabilir?

Sıfırdan iş geliştirme kredisi ve mevcut işi büyütme kredisi girişimcilerin, işletme sahiplerinin kullanabileceği kredilerdir. Küçük ve orta ölçekli işletmeler iş geliştirmek için sektörel rekabet ve diğer detayları hesaplayarak kredi alabilir. İş geliştirme kredilerinde yapılan işin sağlayacağı kazanç önemlidir. Şirketlerin türlerine göre ticari ya da KOBİ kredisi seçenekleri sunulur. KOBİ kredilerinde turizm destek paketi, eczacı finans desteği, enerji yatırımlarına yönelik krediler ya da medikal sektörü kredileri gibi farklı alanlarda kullanılabilecek kredi seçenekleri vardır. Esnaflar için özel kredi paketleri oldukça avantajlıdır. İş yeri geliştirmek için ihtiyaç durulan nakit bu tür kredilerle sağlanabilir. İhracat ve ihracat sektörüne oldukça yüksek miktarlarda kredi olanakları sağlanmaktadır. Hangi alanda faaliyet gösteriyorsanız ya da hangi alanda iş kurmak istiyorsanız buna göre kredi olanaklarını incelemelisiniz. Onlarca farklı kredi olanağı arasından işletmeniz için en avantajlı krediyi uzman desteğimizle bulabilirsiniz. Sektörel bazda avantajlı olan kredileri ya da ihracat alanında avantajlı olan kredileri şirket faaliyet alanınıza göre analiz ediyoruz. Uluslararası ticaret finansman olanaklarını sizin için analiz ederek yurtdışı iş geliştirme projelerinizi destekleyecek finans ihtiyacını karşılamanızı sağlıyoruz. Tüm kredi veri tabanını tarayarak en uygun kredileri değerlendirmenizi sağlıyoruz. İş geliştirme kredisi her sektörde her alanda yapılan işler için kullanılabilir. Önemli olan doğru kredileri bulabilmek ve şirkete uygun ödeme olanaklarından yararlanabilmektir. Hiperaktif Kredi güncel ve avantajlı krediler arasından işletmenizin gelişmesine katkı sağlayacak seçenekleri sunar. Finans uzmanlarımızla iletişime geçerek iş geliştirme için size uygun kredi olanaklarına hızlıca ulaşabilirsiniz.


İş Geliştirme Kredisi Hakkında Merak Edilenler

İş kurmak ya da mevcut işini geliştirmek isteyenler finansal çözümler ararken birçok arklı seçenekle karşılaşır. Çoğu işletme sahibi çok avantajlı kredi olanaklarından haberdar değildir. Aslında ekonomik gelişmenin sağlanması için işletmelerin gelişmesine destek olan birçok kredi olanağı vardır.

Hızlı Başvuru

KVKK Aydınlatma Metni''ni okudum ve onaylıyorum.​
Ticari elektronik ileti metni'ni okudum ve onaylıyorum.​
Açık Rıza Metni'ni okudum ve onaylıyorum.​