Hiperaktif Blog

Blog sayfamızda finansal konularda pek çok bilgiye erişebilir, kredi ile ilgili konular hakkında merak ettiğiniz soruların cevabını bulabilirsiniz.

Askere Kredi

Askere Kredi

Askere kredi nedir? Nasıl askere kredi alınır?

Acil Kredi Çekmek

Acil Kredi Çekmek

Acil kredi çekmek istediğinizde yaptığınız ilk şey bankadan kredi başvurusu yapmak değil mi ? Peki bankaların birer ticarethane olup sadece kendi çıkarları için kredi verdiğini biliyor muydunuz ? Şimdi size acil kredi çekmek için nasıl başvuru yapacaksınız ondan biraz bahsedelim..

Borç Kapama Kredisi

Borç Kapama Kredisi

İhtiyaç kredisi seçenekleri arasında yer alan borç kapatma kredisi tüm kredi ve kredi kartı borçlarının tek bir kredi altında yapılandırılmasıdır.

Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi

Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi

Düşük Faizlerle Kredi Almak; sizler için kredi danışmanlık merkezi olarak en uygun faizlerle krediyi çekebilmeniz için tavsiyelerde bulunacağız. Kredi çekmek için bankalar tarafından uygulanan tabiki belirli kriterler ve şartlar var. Bu şartları şimdi birlikte inceleyelim;

Ev Hanımları Kredi Kartı Alabilir mi?

Ev Hanımları Kredi Kartı Alabilir mi?

Ev Hanımları Kredi Kartı Alabilir Mi? Kredi kartı alması için yapması gerekenler nelerdir?

Ev Hanımlarına Kredi

Ev Hanımlarına Kredi

Gün boyu yorulan ve tüm evin sorumluluğunu üstlenen ev hanımları nakit paraya ihtiyaç duyabilir. Kişisel harcamalar, yeni bir eşya almak ya da yeni bir başlangıç yapmak ev hanımlarının en çok paraya ihtiyaç duyduğu nedenler arasında yer alır.

İhtiyaca Göre Kolay Kredi

İhtiyaca Göre Kolay Kredi

İhtiyaç Kredisi, Hayatımızın belirli dönemlerinde sık sık krediye ihtiyaç duyarız. Günümüz şartlarında para olmadan yaşayamaz hale geldik diyebiliriz. Yeni yıl ile birlikte yeni zamlar gelmeye başladı ve asgari geçim sınırı git gide artıyor. 2020 asgari ücretin belirlenmesiyle birlikte 7 milyondan fazla işçinin korkusu biraz daha arttı.

Kimler Hipernot Raporundan Faydanalabilir?

Kimler Hipernot Raporundan Faydanalabilir?

Kredi Çekemiyorum 2020 Kredi çekmek, günümüz şartlarında hayatımızın kaçınılmaz bir parçası olmuştur.

Kolay Kredi

Kolay Kredi

Kolay kredi, nasıl alabilirim genel olarak herkesin merak ettiği bir konudur. Bankalardan kolay yoldan kredi almak mümkündür. Tabiki bunun için bankanın belirlemiş olduğu şartları karşılamamız gerekiyor.