Hiperaktif Blog

Blog sayfamızda finansal konularda pek çok bilgiye erişebilir, kredi ile ilgili konular hakkında merak ettiğiniz soruların cevabını bulabilirsiniz.

Eğitim Kredisi

Eğitim Kredisi

Eğitim kredisi nedir? Nasıl eğitim kredisi alınır?

Anında Kredi Veren Bankalar

Anında Kredi Veren Bankalar

Anında kredi veren bankalar hangileridir

ACİL NAKİT İHTİYACI

ACİL NAKİT İHTİYACI

Hızlı şekilde elinize geçecek paraya ihtiyacınız varsa çeşitli olanakları değerlendirebilirsiniz. Acil nakit ihtiyacı için bankaların farklı kredi olanakları, nakit avans gibi seçenekleri bulunur.

Anında Onaylı Kredi

Anında Onaylı Kredi

Anında onaylı krediler, şubeye gitmeden internet sitesi üzerinden, telefonla ya da mobil uygulama aracılığı ile alınabilen hızlı ve kolay kredi seçeneğidir.

Bankalar Kredi Vermiyor

Bankalar Kredi Vermiyor

Bankalar Kredi Vermiyor, diyorsanız bu yazımızı okumanızda fayda var… Öncelikle bankaların ticari birer kurum olduklarını unutmamak gerekli, kredi başvurusu yaparken onaylanıp onaylanmaması tamamen bize bağlı bir durumdur. Başvurumuz doğru bir şekilde ve banka kriterlerine uygun olarak yapılırsa yüksek oranda onaylanacaktır.

Astsubaya Kredi

Astsubaya Kredi

Ekonomik durumu iyi ya da kötü olan herkes günün birinde toplu paraya ihtiyaç duyabilir. Genellikle yeni başlangıçlara yelken açmak ve hayalleri gerçekleştirmek için nakit para ihtiyacı içine girilir. Bu durumda tanıdık birinden borç alabilirsiniz. Ancak arkadaş ya da aile bireylerinden alınan borçlar her zaman yeterli miktarda ve doğru zamanda gelmeyebilir. Özellikle şahsi borçlanmalara girmek istemeyen kişiler için para istemek oldukça zordur. Bu durumda bankalara borçlanmak sıklıkla tercih edilir.

Borç Kapama Kredisi

Borç Kapama Kredisi

İhtiyaç kredisi seçenekleri arasında yer alan borç kapatma kredisi tüm kredi ve kredi kartı borçlarının tek bir kredi altında yapılandırılmasıdır.

Borç Transfer Kredisi

Borç Transfer Kredisi

Borç transferi nedir?